09187741107 شریفی

کولر گازی دیواری سامسونگ AR9500T AC با 18000MDS

samsung Wind-Free™ AR9500T Wall-mount AC with MDS

۰ تومان
خصوصیات محصول
سازنده
سامسونگ
نوع دستگاه
کولر گازی
ظرفیت Btu/h
18000
نوع کمپروسر
Digital Inverter Boost
تضمین اصالت کالا
یک هفته مهلت تضمین
ارسال به سراسر ایران
توضیحات
  • بدون احساس سرما به راحتی خنک باشید
  • برای صرفه جویی در هزینه ، مصرف انرژی را تا 77٪ کاهش می دهد 
  • از شیوه زندگی هوشمندانه تری لذت ببرید

 

کولر گازی یکی از محصولات تهویه مطبوع است که دارای قابلیت سرمایش و گرمایش است و در انواع و اشکال مختلفی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. کولرگازی ها از سیکل تبرید پیروی می کنند که اصلی ترین اجزای آن، کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اوپراتور است. مبرد فریونی با ویژگی های خاص از داخل این سیکل بسته عبور می کند تا با تبادل حرارتی با محیط، سرمایش و گرمایش فضای کاربری را تامین کند. تبرید به منظور شرایط مناسب برای کاهش دمای یک مکان (یا یک ماده) نسبت به محیط آن صورت می گیرد و یا انتقال گرما از یک محیط با دمای پایین به یک محیط با دمای بالاتر. گرما از یک محیط با دمای بالاتر به یک محیط با دمای پائین تر به خودی خود انتقال می یابد و نیاز به عملیات خاصی نداریم ولی چنانچه بخواهیم عکس این را عمل را انجام دهیم حتما نیاز به کار خاصی داریم. در سیستم تبرید تراکمی مقداری گرما در اواپراتور جذب و مقداری گرما در کندانسور دفع می گردد.

بدون احساس سرما به راحتی خنک باشید

WindFree ™ خنک کننده

با WindFree ™ Cooling راحت و آسودە باشید. به آرامی و بی سر و صدا هوا را از طریق 23000 سوراخ میکرو هوا پخش می کند ، بنابراین احساس ناخوشایند باد سرد بر روی پوست شما وجود ندارد. جریان هوای پیشرفته آن ، فضای وسیع و وسیع تری را به طور مساوی تری خنک می کند. و 77٪ در مصرف انرژی با کمک  Fast Cooling  تجربه می کند .

کولر گازی های برند سامسونگ به همراه قیمت

 

*ASHRAE (انجمن مهندسان گرمایشی ، برودتی و تهویه مطبوع آمریکا) "Stily Air" را جریان هوا با سرعت کمتر از 0.15m / s تعریف می کند که فاقد پیش نویس سرد است.
** بر روی مدل AR12TXCAAWKNEU آزمایش شده است. حالت WindFree only در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ ، فقط 23dB سر و صدا ایجاد می کند.
*** بر اساس مصرف برق حالت خنک کننده سریع در مقابل حالت خنک کننده WindFree on بر روی مدل AR07T9170HA3 آزمایش شده است.

برای صرفه جویی در هزینه ، مصرف انرژی را تا 77٪ کاهش می دهد 

WindFree ™ Cooling (صرفه جویی در انرژی)

با خنک کننده WindFree بسیار کارآمد هر روز هزینەها را پس انداز کنید. هنگام کار در حالت WindFree the ، واحد خارجی کمترین میزان انرژی را مصرف می کند - در مقایسه با حالت خنک کننده سریع  تا 77٪ برق کمتری مصرف می کند بنابراین می توانید بدون نگرانی در مورد قبض های برق خود در مقابل گرمای زمستان به راحتی خنک باشید .

* بر اساس مصرف برق حالت خنک کننده سریع در مقابل حالت خنک کننده WindFree on بر روی مدل AR07T9170HA3 آزمایش شده است.

 

 

 

از شیوه زندگی هوشمندانه تری لذت ببرید

AI Auto Cooling

با اتصال به شبکه Wi-Fi یک زندگی هوشمند را با AI Auto Cooling  تجربه کنید. با تجزیه و تحلیل شرایط اتاق و الگوی استفاده ، حالت های مختلف را به طور خودکار بهینه می کند . بر اساس دمای دلخواه شما ، برای حفظ شرایط بهینه به طور خودکار به مناسب ترین حالت تغییر حالت می دهد.کاملا در خدمت دستورات شما می باشد و سرما را با توجه به سلامتی پوست شما انتخاب می کند .

*اتصال Wi-Fi و حساب سامسونگ مورد نیاز است.
** داده های کاربر ، تنظیمات برگزیده و الگوهای استفاده را برای پیشنهاد مفیدترین گزینه ها ذخیره می کند.

سر و صدا و مصرف انرژی را 73٪ کاهش می دهد 

تقویت دیجیتال اینورتر

با استفاده از فناوری Digital Inverter Boost بسیار کارآمد ، هر روز انرژی کمتری را مصرف کنید. با نوسان کمتری دمای مورد نظر را حفظ می کند. همچنین دارای آهن ربا نئودیمیم و صدا خفه کن لوله توئین است ، بنابراین کار می کند کارآمد ، بی سر و صدا و بسیار زیاد روشن می ماند و مصرف انرژی را تا 73٪ کاهش می دهد .

 

* در مدل AR09TXCAAWKNEU در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ AQ09TSLXEA آزمایش شده است.

در طول شب خیلی بهتر بخوابید

WindFree. خواب خوب

حالت خواب خوب WindFree without ایده آل برای خواب - بدون جریان هوای سرد ناخوشایند و صدای آزار دهندە که  خواب را برای شما به کابوس تبدیل کند . کنترل دمای آن با WindFree ™ Cooling به شما کمک می کند سریع بخوابید ، عمیق و راحت بخوابید و کاملاً شاداب بیدار شوید.

Sleep much better throughout the night

به طور خودکار با کارایی بیشتری خنک می شود

سنسور ردیاب حرکت

چه در خانه باشید یا نباشید کولر  کار خود را انجام خواهد داد به گونه ای که اگر بعد از 20 دقیقه حرکتی نداشته باشید یا در خانه حضور ندارید و یادتان رفتەاست کە کولر را خواموش کنید ، کولر برای صرفەجویی در مصرف انرژی به طور خودکار به Wind-Free تغییر حالت می دهد . می توانید AR9500T AC را تنظیم کنید که هر جا بخواهید بروید باد را تا آنجا پرتاپ کند یا تنظیم کنید که اصلا باد آن به شما نخورد .

به طور خودکار با کارایی بیشتری خنک می شود

برای خنک کردن سریعتر ، گسترده تر و دورتر طراحی شده است

خنک کننده سریع

اتاق ها را به سرعت از گوشه ای به گوشه دیگر خنک کنید ، بنابراین همیشه احساس راحتی می کنید . فناوری Digital Inverter Boost 43٪ سریعتر هوا را خنک می کند . طراحی پیشرفته آن همچنین دارای 15٪ فن بزرگتر ، 18٪ ورودی پهن تر و 31٪ تیغه بازتر است. بنابراین هوای خنک هر چه دورتر و وسیع تر پخش می شود ، تا 15 متر برد دارد .

 

 

 در مدل AR12TXCAAWKEU در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ AQ12EASER آزمایش شده است.
 بر روی مدل AR24TXFCAWKNEU آزمایش شده است.

زندگی هوشمند

در هر زمان و هر مکان دما را در خانه خود را با موبایل کنترل کنید. با استفاده از برنامه SmartThings  می توانید از راه دور کولر گازی را فقط با یک لمس کنترل و کنترل کنید. یا به سادگی به سیستم هوش مصنوعی (AI) بگویید * آنچه می خواهید ** و این کار را انجام می دهد. حتی بهترین تنظیمات را پیشنهاد می دهد.

* در دستگاه های Android و iOS موجود است. اتصال Wi-Fi و حساب سامسونگ مورد نیاز است.

با مراقبت از هوای سه گانه نفس راحتی بکشید

فیلتر سه مراقبت

بهداشت محیط را حفظ کرده و عملکرد فیلتر مبدل حرارتی را با فیلتر Tri-Care حفظ کنید. فیلتر 3 لایه آن شامل یک فیلتر با چگالی بالا است که ذرات گرد و غبار ، الیاف و موهای حیوانات زیادی را از هوا تصفیه می کند. فیلتر زئولیت پوشش ریزگردها را نیز گرفته و ویروس ها ، باکتری ها و مواد حساسیت زا را از بین می برد.

* آزمایشگاه آزمایش کره برای ضد باکتری و ویروس ، آزمایشگاه آزمایش ژاپن برای ضد آلرژی. داده ها تحت شرایط آزمایش خاص اندازه گیری شده اند و ممکن است بسته به عوامل محیطی و استفاده فردی متفاوت باشند.

به سادگی خود را تمیز می کند - به طور خودکار

تمیز کردن خودکار (3 مرحله)

با انجام هیچ کاری داخل کولر خود را بهداشتی نگه دارید، بعد از کار کردن ، عملکرد Auto Clean با استفاده از یک فرآیند 3 مرحله ای به طور خودکار مبدل حرارتی را خشک می کند. با دمیدن هوا بین 10 تا 30 دقیقه رطوبت را از بین می برد. بنابراین از تجمع باکتری ها و بوها جلوگیری می کند و همیشه کولری بهداشتی و سالمی را دارید و زندگی بدون آلرژی و مریضی را با آن تجربه کنید .

 

 

از خانه ای آرام و بی صدا برخوردار شوید

سر و صدای کمتر

فضاهای زندگی خود را با سر و صدای کمتری خنک کنید ، بنابراین مزاحمتی برای شما ایجاد نمی کند. کمپرسور جریان هوای قدرتمندی ایجاد می کند ، اما واقعاً بی سر و صدا کار می کند زیرا شامل یک صدا خفه کن لوله دوقلو است. هنگام کار با سرعت زیاد ، صدای جریان مبرد را کاهش می دهد و در هنگام کار با سرعت پایین ، صدای محیط را به حداقل می رساند.

کولرگازی سامسونگ

 بر اساس آزمایش انجام شده در یک آزمایشگاه داخلی. باعث کاهش 40 درصدی باند نویز 1 کیلوهرتز می شود که ضعیف ترین سطح صوتی است که انسان به آن حساس است.

فیلتر ضد باکتری به راحتی تمیز می شود

Easy Filter Plus

با تلاش کمتری کولر گازی خود را به طور موثر برای نابودی باکتری ها به کار بگیرید . Easy Filter Plus در بیرون قرار دارد ، بنابراین می توان آن را به راحتی بیرون آورد و تمیز کرد. مش متراکم آن ، مبدل حرارتی را تمیز نگه می دارد و یک پوشش ضد باکتری به شما در برابر آلودگی های خطرناک هوا محافظت می کند .

 

 

 در آزمایشگاه آزمایش کره تست شده است. داده ها تحت شرایط آزمایش خاص اندازه گیری شده اند و ممکن است بسته به عوامل محیطی و استفاده فردی متفاوت باشند.

عملکرد بهتر مبدل حرارتی

™DuraFin

با استفاده از DuraFin ، عملکرد و کارایی مبدل حرارتی را افزایش دهید. این ماده از ماده بسیار متراکم ساخته شده و از نظر طراحی ضخیم تر است. همچنین پوشش اصلاح شده آن مقاومت به خوردگی بیشتری دارد. بنابراین آزمایش تسریع اسید استیک آب دریا (SWAAT) برای خوردگی بیش از 100 روز را پشت سر می گذارد .

* بر اساس مدل AR13TYHYBWKNST در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ AR18JRFNFWK.

از خوردگی برای خنک سازی پایدار جلوگیری می کند

DuraFin™ Plus

مدت زمان بیشتری راحت و خنک باشید. DuraFin ™ Plus از ماده مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده است تا کندانسور را از زنگ زدگی محافظت کند ، که به حفظ عملکرد مطلوب مبدل حرارتی کمک می کند. مقاومت عالی در برابر خوردگی آن با استفاده از آزمون نمک پاش (SST) به مدت 480 ساعت  ثابت شد.

* بر روی مدل AR12TXFCAWKNEU آزمایش شده است.

پایدار و با دوام در شرایط سخت

محافظ سه گانه

در محیط های چالش برانگیز از اجرای طولانی مدت لذت ببرید. فناوری Triple Protector Plus از آسیب ناشی از افزایش قدرت و نوسان جریان های برق جلوگیری می کند. پوشش ضد خوردگی آن همچنین از کندانسور و کابینت در شرایط سخت محافظت می کند.

 

گاز سازگار با محیط زیست

گاز R32

این کولر از مبرد R32 نسل دوست دار محیط زیست استفاده می کند که به حفظ لایه ازن کمک می کند و در مقایسه با مبردهای معمولی R22 یا R410A تأثیر کمتری در گرم شدن کره زمین دارد. بنابراین بسیار سازگار با محیط زیست است .

 در مبرد R32 در مقایسه با مبردهای معمولی سامسونگ R410A و R22 آزمایش شده است.

باعث صرفه جویی در انرژی و پول می شود

ECO Mode

در مصرف انرژی صرفه جویی کنید . حالت ECO از ظرفیت کمپرسور کمتری در مقایسه با حالت عادی استفاده می کند که باعث کاهش مصرف انرژی می شود . این امکان را برای شما فراهم می کند تا وقتی بیرون از خانه خیلی گرم نیست و با صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر خنک شوید یا هر وقت بخواهید صرفه جویی در انرژی و پس انداز داشته باشید ، بنابراین نگران هزینه های برق نباشید ، ECO Mode هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد .

* در مقایسه با مدلهای معمولی سامسونگ ، بر روی AR07T9170HA3 آزمایش شده و مصرف انرژی انباشته حالت خنک سازی سریع در مقابل حالت ECO را اندازه گیری می کند.

 

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
AR9500T AC
نوع دستگاه
کولر گازی
ظرفیت Btu/h
18000
نوع کمپروسر
Digital Inverter Boost
قدرت باد پرتاب
15 متر
گاز خنک کننده
R32
صحفه نمایش
دارد
صحفه نمایش
کابل برق
اقلام همراه
لوله ی مسی
پیج های اتصال
فیلترها
فیلتر Tri-Care
نظرات کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز نظر خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید به نمایش گذاشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha