09187741107 شریفی

تلویزیون سامسونگ 65 اینج اسمارت و RU7300 4k

Samsung smart 4k 65 INCH RU7300 TV

۰ تومان
خصوصیات محصول
سازنده
سامسونگ
مدل
RU
کیفیت تصویر
4K Ultra HD
وای فای (WI-FI)
مرورگر وب
ورودی RF
تضمین اصالت کالا
یک هفته مهلت تضمین
ارسال به سراسر ایران
توضیحات

فریبنده 4K با یک منحنی همهجانبه

تمام وضوح بازی در تغییر 4K ، با یک پیچ و تاب زیبا. صفحه منحنی زیبا یک محتوای مورد علاقه برای گفتگو ، شروع کننده و مطمئن است - همه با کیفیت برتر 4K ارتقا می یابند.

ویژگی های اصلی RU7300

                     

1.عملکرد بهینه تصویر با پردازنده      2. با HDR جزئیات فوق العاده           3.با راهنمای جهانی کمتر جستجو کنید     4.سطح جدیدی از تماشای جذاب را در صفحه            4K UHD                                         پیشرفته را تجربه کنید                       در تلویزیون هوشمند خود بیشتر          منحنی تجربه کنید                                                                                                                                                                لذت ببرید   

1.یک پردازنده قدرتمند عملکرد تلویزیون شما را با کیفیت تصویر 4K بهینه می کند.

2.سایه های رنگی را مشاهده کنید که جزئیات بیشتری از آنچه تلویزیون HD ارائه می دهد را نشان می دهد.

3.راهنمای ساده روی صفحه ما راهی آسان برای یافتن محتوای پخش جریانی و نمایش های تلویزیونی زنده است.

4.با استفاده از Auto Depth Enhancer در تلویزیون های خمیده به سمت عمل جذب شوید.

بسیاری از طیف های رنگی

with PurColor

برای تنظیم تصویری پر جنب و جوش ، از طیف گسترده ای از رنگ دقیق تنظیم شده لذت ببرید. 

* تلویزیون Wide Color Gamut در مقابل تلویزیون FHD سامسونگ 2017.

کیفیت تصویر قدرتمند

4K UHD Processor

یک پردازنده قدرتمند عملکرد تلویزیون شما را با کیفیت تصویر 4K بهینه می کند.

وضوح واقعی 4K UHD


آنچه را که در وضوح تصویری واضح و وضوح 4X با وضوح Full HD از دست داده اید ، ببینید.

آرایه فوق العاده باریک


Ultra Slim Array سامسونگ به صورت پویا عمق سیاه پوستان را به میزان روشنایی سفیدپوستان تنظیم می کند تا تصویری با کنتراست سرشار از احساسات ایجاد کند.

آشکار کردن رنگ ها
HDR


سایه هایی از رنگ را مشاهده کنید که جزئیات بیشتری از آنچه تلویزیون HD ارائه می دهد را نشان می دهد. 

HDR مخفف High Dynamic Range است و به تکنیکی گفته می شود که جزئیات را در محتوا در هر دو صحنه بسیار روشن و بسیار تاریک بیان می کند. حتی با دامنه وسیع تری از کنتراست ، خروجی تصویر طبیعی و واقعی تری را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، در یک صحنه غار بسیار تاریک ، تلویزیون های HDR ظاهر و رنگ دیوارهای غار و همچنین بافت آن را نشان می دهند. و در صحنه ای با قایق تفریحی در اقیانوس ، تابش اشعه آفتاب به وضوح بدون در نظر گرفتن زمینه روشن خورشید دیده می شود. شما احتمالاً همین الان این مقاله را از صفحه رایانه یا تلفن همراه خود می خوانید و اگر دستگاه شما از HDR پشتیبانی نمی کند ، تجربه و درک کامل آنچه HDR واقعاً می تواند انجام دهد را از دست می دهید. پس لطف کنید و به نزدیکترین فروشگاه لوازم الکترونیکی خود سر بزنید و کیفیت تلویزیون HDR را برای خود تجربه کنید زیرا دیدن باورپذیر است.

انواع مختلفی از استانداردهای HDR وجود دارد ، اما "HDR10" بیشترین استفاده را دارد. اخیراً فناوری جدیدی به نام HDR10 + معرفی شده است و تفاوت آن با HDR10 در استفاده از ابرداده های پویا یا فراداده های استاتیک است. فناوری Dynamic HDR به معنای استفاده از فراداده در هر صحنه و سپس ارائه کیفیت تصویر بهینه تر در مقایسه با فناوری HDR استاتیک است.

وارد عمل شوید
تقویت کننده عمق خودکار


با استفاده از Auto Depth Enhancer در تلویزیون های خمیده به سمت عمل جذب شوید.

باریک با سادگی مدرن

حواس شما را مجذوب خود می کند
صفحه خمیده


جریان طبیعی منحنی تلویزیون و شگفت آور باریک بودن آن سطح جدیدی از پیچیدگی را در طراحی تلویزیون ایجاد می کند.

معمولا افرادی که برای اولین بار از یک تلویزیون منحنی استفاده می‌کنند، می‌گویند که حتی دیدن یک فیلم دو بعدی با این دستگاه حس تماشای یک ویدئوی سه بعدی را به آن‌ها می‌دهد! این امر بدین دلیل است که انحراف لبه‌های تصویر به سمت بیننده باعث افزایش درک بصری عمق در آنچه که در حال تماشای آن هستید می شود.

سامسونگ با اعمال پردازش افزایش عمق به تصویر در تلویزیون‌های منحنی خود، حس عمق میدانی را به بیننده اعمال می‌کند. تکنولوژی تلویزیون‌های منحنی سامسونگ به گونه‌ای است که در آن‌ها، کنتراست نواحی مختلف تصویر به صورت متفاوت تنظیم می‌شود و همین امر باعث می‌شود تا چشم بیننده عمق تصاویر را بهتر درک کند.

تجربه دیدن یک فیلم دو بعدی با تلویزیون منحنی حسی مشابه تماشای یک ویدئوی سه بعدی است

افزایش میدان دید

همان طور که در ابتدای مطلب گفتیم، تکنولوژی تلویزیون‌های منحنی براساس افزایش میدان دید نمایشگر طراحی شده است. خم بودن لبه‌های این تلویزیون‌ها به سمت شما باعث می‌شود تا میدان دید آن‌ها نسبت به تلویزیون‌های صفحه تخت گسترده‌تر باشد. این مورد را می‌توانیم با یک مثال توضیح دهیم:

به طور فرضی دو خط از موقعیت سر خود به دو لبه‌ی یک تلویزیون صفحه تخت ۶۵ اینچ بکشید. حال فرض کنید که در همان مکان به جای یک تلویزیون صفحه تخت، یک تلویزیون منحنی وجود داشته باشد. دوباره دو خط فرضی از محل سر خود به لبه‌های تلویزیون منحنی وصل کنید.

اگر کمی تخیل شما قوی باشد، به سادگی متوجه می‌شوید که زاویه بین این دو خط فرضی، در حالتی که آن را به دو لبه‌ی یک تلویزیون منحنی وصل کرده‌اید بیشتر از زاویه بین دو خطی است که آن را به لبه تلویزیون صفحه تخت متصل کرده بودید. در واقع در یک سایز یکسان، به نظر می‌رسد که یک تلویزیون منحنی عرض بیشتری از یک تلویزیون صفحه تخت را روی دیوار اشغال کرده است.

 

با داشتن تلویزیون های منحنی؛ دید یکنواخت و تصویر شفاف و واضح را تجربه خواهید کرد

کنتراست تصویر تلویزیون منحنی بیشتر است

این نکته بسیار جالب است! تحقیقات نشان می‌دهند که تلویزیون‌های منحنی نور را بیشتر از تلویزیون‌های غیرمنحنی روی چشم شما متمرکز می‌کنند (دقیقا مثل همان کاری که یک دیش ماهواره ای برای متمرکز کردن سیگنال روی LNB انجام می‌دهد).

همین موضوع باعث می‌شود تا چشم شما کنتراستی در حدود ۱.۵ تا ۱.۸ برابر بیشتر از تلویزیون‌های صفحه تخت را از نور یک تلویزیون منحنی دریافت کند. البته برای اثبات این موضوع باید یک تلویزیون صفحه تخت و یک تلویزیون منحنی با مشخصات کاملا یکسان را در کنار یکدیگر آزمایش کنیم. اما طبق تجربه می‌توان گفت که تمامی تلویزیون‌های منحنی موجود در بازار دارای کنتراست تصویر فوق العاده بالایی هستند.

طراحی باریک منحنی

مدرن و صیقلی ، طراحی منحنی براق به طور طبیعی خطوط فضای فضای شما را با طراحی تصفیه شده پر می کند.طراحی زیبا ، ظریف و مینیمالیستی از هر زاویه ای شما را به سمت صفحه نمایشگر می کشاند.این تلویزیون مانند تلویزیون های قدیمی هیچ گوشە قابل مشاهدەای ندارد که که حواس شما را از دیدن فیلم پرت کند ، بلکه این تلویزیون عالی تمام صفحه است .


OneRemote

OneRemote براق و باریک به طور خودکار تمام دستگاه ها و محتوای متصل سازگار را به طور خودکار شناسایی و کنترل می کند . شما توست این تلویزیون می توانید تمامی وسایل هوشمند خانه را از جمله دزد گیر ، یخچال ، کولر و ... را کنترل کنید و بدرن هیچ کنترل دیگری فقط با کنترل تلویزیون تمامی وسایل هوشمند خانه را کنترل کنید . وقتی در مسافرت هستید نگران نباشید زیرا تلویزیون تمامی کنترل خانه را بر عهدە می گیرد .

تلویزیون UHD سامسونگ با برنامه جدید Apple TV 
تلویزیون اپل


اکنون برای اولین بار است که می توانید جدیدترین فیلم ها را خریداری ، اجاره کرده و تماشا کنید ، به علاوه مشترک شوید و کانال های Apple TV را در تلویزیون UHD سامسونگ خود با برنامه جدید Apple TV مشترک شوید و تماشا کنید. فقط روی نماد برنامه Apple TV کلیک کنید و درست وارد آن شوید. 

* Apple و Apple TV علائم تجاری Apple Inc. هستند که در ایالات متحده و سایر کشورها ثبت شده اند. محتوای موجود در صفحه تصاویر شبیه سازی شده است و فقط برای نمایش است.

آمازون الکسا
بلندگوهای هوشمند


تلویزیون UHD سامسونگ با الکسا کار می کند بنابراین زندگی شما ساده تر می شود. اتصال دستگاههای دارای قابلیت Alexa برای شما آسان است. با سازگاری تلویزیون UHD سامسونگ ، از الکسا بخواهید تلویزیون را روشن کند ، کانال ها را تغییر دهد ، میزان صدا را کنترل کند و موارد دیگر.

* AirPlay ، Alexa و Works با قابلیت هایی که در زمان راه اندازی در دسترس نیستند و به زودی به تلویزیون های هوشمند سامسونگ 2019 می آیند. آمازون ، الکسا و همه آرم های مربوط به آن علائم تجاری Amazon.com، Inc یا شرکت های وابسته به آن هستند. Google و علائم و نشان های مرتبط با آن علائم تجاری Google LLC هستند.

دستیار گوگل

بلندگوهای هوشمند

تلویزیون UHD سامسونگ برای سهولت زندگی شما با دستیار Google کار می کند. فقط با صدای خود کانال ها را تغییر دهید ، میزان صدا را تنظیم کنید ، پخش را کنترل کنید و موارد دیگر.

* AirPlay ، Alexa و Works با قابلیت هایی که در زمان راه اندازی در دسترس نیستند و به زودی به تلویزیون های هوشمند سامسونگ 2019 می آیند. آمازون ، الکسا و همه آرم های مربوط به آن علائم تجاری Amazon.com، Inc یا شرکت های وابسته به آن هستند. Google و علائم و نشان های مرتبط با آن علائم تجاری Google LLC هستند.

AirPlay 2


با AirPlay 2 داخلی ، می توانید محتوا را از دستگاه های Apple به صفحه نمایش بزرگ پخش کنید یا به اشتراک بگذارید. بدون دردسر فیلم ها ، موسیقی ، عکس ها و موارد دیگر را از iPhone ، iPad و Mac خود در تلویزیون UHD سامسونگ پخش کنید.

* AirPlay ، Alexa و Works با قابلیت هایی که در زمان راه اندازی در دسترس نیستند و به زودی به تلویزیون های هوشمند 2019 سامسونگ ارائه می شوند.

Home Gallery

تلویزیون UHD سامسونگ ، از انتها تا عملکرد ، طراحی متفکرانه ای که حیرت انگیز است.


ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
سری
RU7300
مدل
RU
اندازه صفحه نمایش
65
نوع صفحه نمایش
منحنی
مشخصات ویدیویی
موتور پردازشگر تصویر
UHD Processor
کیفیت تصویر
4K Ultra HD
وضوح تصویر
2160*3840
محدوده دینامیکی بالا ( HDR )
قابليت ارتقاء کيفيت تصوير
روشنایی فوق العاده
مشخصات صوتی
سیستم بلند گو
2 کاناله
توان بلند گو
10w
مجموع قدرت خروجی صدا
20w
امکانات
پردازنده
پردازنده چهار هستەای
سیستم عامل
tizen
وای فای (WI-FI)
مرورگر وب
درگاه های ارتباطی
تعداد ورودی HDMI
3
تعداد ورودی USB
2
خروجی صوتی دیجیتال (اپتیکال)
ورودی RF
مدل ریموت کنترل
TM1240A
گیرنده دیجیتال
پایه رومیزی
ریموت کنترل
کابل برق
باتری
دفتر چه راهنما
نظرات کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز نظر خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید به نمایش گذاشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha