09187741107 شریفی

یخچال سامسونگ نقره ای رنگ ساید بای ساید مدل RS68A8820S9

SAMSUNG REFRIGERATOR SIDE BY SIDE SILVEr RS68A8820S9

۰ تومان
خصوصیات محصول
مدل
RS68A8820S9
نوع یخچال
ساید بای ساید
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
سیستم خننک کننده
Twin cool
یخ ریز
تضمین اصالت کالا
یک هفته مهلت تضمین
ارسال به سراسر ایران
توضیحات

معرفی یخچال RS68  سامسونگ 

یخچال RS68 از محصولات با کیفیت و خوش فروش کمپانی سامسونگ می‌باشد که در سال 2021 آن را به بازار معرفی نموده است. این یخچال از طراحی ساید بای ساید برخوردار می باشد که با ظاهر متفاوت و منحصر به فرد خود هر بیننده‌ای را به خرید سوق می دهد. رنگ نقره‌ای آرایش شده‌ی بدنه ی  این یخچال جذابیت آن را چندین برابر ساخته و سبب هماهنگی و تداخل بیشتر آن با دکور محیط می شود. این یخچال با دو درب مجزا طراحی شده که یک درب را به یخچال و درب دیگری را به فریزر اختصاص داده‌اند. ظرفیت 652 لیتر این مدل به راحتی از پس نیازهای خانواده‌های پر جمعیت بر می آید و با داشتن قفسه های کار گذاشته شده درون هر قسمت امکان ذخیره سازی مواد غذایی به صورت منظم و مرتب را برایتان فراهم می سازد. حضور پنل نمایشگر و محفظه آب سرد کن بر روی بدنه‌ی فریزر به چشم می خورد که با وجود برنامه های مستقر شده بر روی پنل امکان تنظیمات راحت هر قسمت را به صورت مجزا  برایتان فراهم می شود. همچنین محفظه‌ی آبسردکن و یخ ریز نیز نیاز شما را به آب و یخ رفع می‌کنند. موتور اینورتر دیجیتالی با حضور پر رنگ خود در این یخچال سبب بازدهی بالای آن شده و مصرف انرژی را تا حدودی کاهش داده و با تولید صدای 42 دسی بل آرامش را در محیط حکم فرما می کند. سازمان VDE عمر یخچال را تا 21 سال و شرکت سامسونگ آن را تا 10 سال تضمین می‌سازد که این حکایت از ماندگاری طولانی مدت آن دارد. سیستم خنک کننده Twin Cooling Plus در یخچال RS68 حضور یافته که وجود آن سبب حفظ و ماندگاری طولانی مواد غذایی می شود. همچنین سیستم چرخش هوای چندگانه در این یخچال سبب شده که با جریان هوا در تمامی قسمت و بخش‌های یخچال از خشک شدن یهویی و زود هنگام مواد غذایی جلوگیری خواهد نمود.‌ ویژگی Smart Conversion جزو نقاط برجسته‌ی این محصول محسوب می‌شود که امکان تغییر دما را در 5 سطح مختلف برای مخاطبان فراهم می سازد. قابلیت نفراست نیز جزو ویژگی‌های مثبت فریزر یخچال به حساب می‌آید که محفظه ای تمیز و بدون برفک را در اختیارتان قرار می دهد. قابلیت انجماد سریع فریزر این مدل که جزو برترین دارایی‌های بخش فریزر می باشد که تند و سریع نوشیدنی های سرد و خوشمزه را برایتان مهیا می سازد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. 

 

عکس یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS68A8820S9

با یخچال RS68  سامسونگ ظاهری شیک و یکپارچه به آشپزخانه خود ارمغان دهید

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به دیزاین و دکوراسیون آشپزخانه خود اهمیت بسیاری می‌دهید به شما توصیه می کنم که یخچال RS68 سامسونگ را خریداری نمایید. این مدل از ظاهری آراسته و شکیلی برخوردار است و بدین وسیله دکور آشپزخانه یتان را متغیر می سازد. طراحی ساید بای ساید این‌ یخچال‌ در کنار رنگ پر طرفدار نقره‌ای می تواند ظاهری یک‌پارچه را به فضایتان تقدیم نماید چون به محض قرار گیری در محیط با سایر وسایل تداخل پیدا می‌کند. این یخچال همانطور که بیان شد از دو درب مجزا برخوردار می باشد که هرکدام را به به بخشی تعلق داده‌اند. دستگیره های بر روی درب ها را به صورت کاملا مخفی طراحی نمودند تا ظاهری مرتب و منظم را به دستگاه تقدیم نمایند. بر روی درب فریزر نمایشگر ال ای دی و محفظه‌ی آب سردکن  را با رنگ مشکی تعبیه نمودند که حضور این دو قابلیت در کنار هم  با رنگ مشکی بدنه ی این دستگاه را از سادگی نجات داده‌اند. بدنه‌ی خوش استیل این یخچال‌ را از استیل ضد زنگ ساخته‌اند، بدین وسیله پوسیدگی را کاهش و از زنگ زدگی خبری نیست. علی رغم شیک و مدرن بودن این یخچال از فضای داخلی گسترده‌ای نیز برخوردار می باشد. ظرفیت و گنجایش 652 لیتر این یخچال‌ حکایت از فضای ذخیره سازی وسیعی دارد که امکان قرارگیری منظم و مرتب مواد غذایی را برایتان مهیا می سازد. اما طبق عرف و عادت بیشترین ظرفیت را سامسونگ به بخش یخچال اختصاص‌ داده‌اند، بدین وسیله گزینه‌ای مناسب برای افرادی ست که به بخش یخچال بیشتر از فریزر نیاز دارند. زمانی که درب تخت و یکپارچه این یخچال را باز می نماید با سیل عظیمی از توانایی‌های سامسونگ روبرو خواهید شد چون با دقت و سلیقه زیادی فضای داخلی را طراحی نموده‌اند. قفسه هایی که  در بخش یخچال وجود دارند شامل 4 طبقه‌ی شیشه ای و دو کشو بزرگ و 5 طبقه‌ی کوچک با ارتفاع مناسب جهت قرارگیری انواع بطری‌ها می‌باشند. به همین روال فضای داخلی قسمت فریزر را طراحی نمودند، 4 طبقه و دو‌کشو و دو طبقه بر روی درب و همچنین محفظه ی آب سردکن در این محل به چشم می خورد، ولی بنا به داشتن بدنه ی باریک و خوش فرم فضای زیادی را اشغال نمی سازد. 

 

عکس یخچال سامسونگ نقره ای رنگ ساید بای ساید RS68A8820S9


موتور اینورتر دیجیتالی و افزایش راندمان 

سامسونگ جزو برندهایی است که کیفیت و کارایی دستگاه را در اولویت تولیدات خود قرار می‌دهند، بدین وسیله در ساختار یخچال RS68 سامسونگ از نسل جدید و فوق العاده‌ی موتورها یعنی اینورتر دیجیتالی بهره گرفته است. در واقع در ساختار این موتور یک سری قطعات اضافی را حذف نمودند، تا اصطکاک داخلی را به کمترین میزان برسانند و بدین ترتیب آرامش را در محیط حکم فرما کند. از دیگر مزیت های حذف تسمه و قطعات می‌توان به کاهش سایش اشاره نمود، که این بدان معناست طول عمر دستگاه افزایش یافته و سالیان سال می توان از آن استفاده ی لازم را دریافت نمود‌. کاهش مصرف بهینه ی انرژی از دیگر فواید این موتور می باشد. 

 

عکس یخچال سامسونگ RS68


سیستم چرخش هوای چندگانه در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تا به حال پیش آمده که جهت صرف عصرانه به سمت یخچال برای خوردن یک سیب حرکت کنید و زمانی که درب آن را باز می کنید با میوه‌های بی رمقی مواجه می شوید و باید خوردن آن  را به دست فراموشی بسپارید‌‌. یا هنگامی که بر روی هویج های تازه خریداری شده حساب باز کرده‌اید تا برای نهارتان یک سوپ مقوی و خوشمزه بپزید‌، اما زمانیکه به سراغ سبد سبزیجات می روید متاسفانه با هویج های بی جان و خسته ای روبرو خواهید شد. اما سامسونگ جهت رضایت کاربران و جلوگیری از فاسد و خشک شدن مواد غذایی در ساختار یخچال RS68 از سیستم چرخش هوای چندگانه بهره گرفته است، این قابلیت را توسط دریچه‌هایی درون یخچال کار گذاشته‌اند، تا از این دریچه‌ها هوا را در تمامی زوایای محیط به گردش در آوردند. بدین ترتیب با دریافت هوای مناسب از خشک و فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری شده و برای مدت طولانی تری آن‌ها را صحیح و سالم و مانند روز اول تحویل می گیرید. 

 

عکس یخچال سامسونگ نقره ای رنگ RS68A8820S9

سیستم خنک کننده Twin Cooling Plus در یخچال RS68 سامسونگ 

یخچال سامسونگ مدل RS68 از سیستم خنک‌کننده ی Twin Cooling Plus پشتیبانی می‌کند، وجود‌ این ویژگی سبب می شود که به صورت مداوم هوای سرد هر قسمت تنظیم شود. بدون شک بخش یخچال و فریزر به هوای جداگانه ای جهت سالم ماندن مواد غذایی نیاز دارند که وجود این سیستم خنک کننده آن را مهیا می‌سازد. در نهایت می توان بیان نمود که سیستم خنک کننده Twin Cooling Plus در افزایش طول عمر مواد‌ غذایی موثر می باشد. 

عکس یخچال سامسونگ نقره ای رنگ ساید بای ساید RS68A8820S9
 

سایر امکانات و دارایی‌های یخچال‌ RS68 سامسونگ 

از برجسته ترین دارایی‌های یخچال‌ RS68 سامسونگ می توان به سیستم عیب یابی هوشمند اشاره نمود. توسط حضور این قابلیت شما می توانید از عیب بوجود آمده ی دستگاه در کمترین زمان ممکن آگاه شوید. جهت دسترسی به این قابلیت می توانید در صورت هر گونه مشکل می توانید با نصب و راه اندازی این اپلیکیشن از عیب بوجود آمده ی یخچال با خبر شوید.
سیستم Smart Thin Q از دیگر امکانات این مدل می باشد که به لطف وجود آن شما می توانید محیطی مدرن و هوشمند را برای خود ایجاد‌ نمایید. توسط حضور آن شما نیز می توانید به راحتی به سایر وسایل هوشمند منزل خود متصل شوید. 
لامپ LED نیز جزو ملزومات این یخچال‌ می باشد که آن را در  هر دو بخش  به صورت کاملا ماهرانه جاسازی‌ نمودند‌، تا فضا را به آن صورت که انتظار دارید روشن نماید و با اندازه ی جمع و جور خود از اشغال سازی محیط جلوگیری خواهد نمود. 
سیستم انجماد سریع نیز از دیگر امکانات RS68 سامسونگ می باشد. که حضور این قابلیت این امکان را برایتان فراهم می نماید تا در یک بعد از ظهر گرم‌ تابستانی تند و تیز و سریع برای خود یک نوشیدنی سرد را مهیا و نوش جان کنید.
نوفراست از دیگر امکانات این مدل می باشد که در زمان فعالیت از ایجاد کوچکترین ذرات برفک در داخل محفظه جلوگیری خواهد نمود و بدین ترتیب مواد غذایی منجمد شده بدون یخ و برفک را  در اختیارتان قرار می دهد، بنابراین در زمان کوتاهی شما می توانید با این مواد خوشمزه ترین غذاها را طبخ نمایید‌. 
قرار گرفتن یخچال‌ RS68 سامسونگ در کلاس انرژی A++ نیز از ایجاد هزینه‌های گزاف و پرداخت آن ها شما را معاف می سازد. 
کشو حفظ دما و رطوبت گنجانده شده در این یخچال از موادغذایی حساس تان که نیاز به مراقبت بیشتری دارند در بهترین‌ حالت ممکن نگه داری می نمایند‌‌. 
هشدار بازماندن درب هر چند که شاید در نظر همه ناچیز شمرده شود ولی زمانی که درب یخچال به هر دلیلی باز ماند، شما را مطلع می سازد تا آن را بررسی و ببندید. 

عکس یخچال سامسونگ رنگ نقره ای RS68

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
یخچال
مدل
RS68A8820S9
نوع یخچال
ساید بای ساید
انجماد سریع
شرکت سازنده
سامسونگ
کشور سازنده
قطعات کره منتاژ کشور لهستان
موتور
اینورتر دیجیتال کمپروسر
تعداد درب
2
رنگ
سفید
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
صفحه نمایش
صفحه لمسی
اندازه و گنجایش
گنجایش یخچال
409 لیتر
گنجایش فریزر
229 لیتر
گنجایش کل
634 لیتر
ارتفاع
1780 میلیمتر
پهنا
912 میلیمتر
عمق
716 میلیمتر
طبقات یخچال
4
طبقات فریزر
5
طبقات درب
4
کشور یخچال
2
کشو فریزر
2
امکانات
لامپ یخچال
لامپ فریزر
قفل کودک
آب ریز
مینی بار
زنگ هشدار
نگهداری بطری
محفظه میوه
تصفیه آب
wifi
اتصال به موبایل
کنترل برودت
کنترل رطوبت
رفع بوی بد
سرمای سریع
سیستم خننک کننده
Twin cool
ضد برفک
تهویه هوا آنتی باکتری
سیستم چند گانه گرد ش هوا
انرژی
ربته انرژی
++A
میزان صدا
36 دیسبل
گازمبرد
R600A
یخ ریز
نظرات کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز نظر خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید به نمایش گذاشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha