09187741107 شریفی

کولر گازی سامسونگ AR24TVHYFWK/AF18000BTU/h

Samsung Air conditioner AR24TVHYFWK / AF18000BTU / h

۲۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
سازنده
سامسونگ
نوع دستگاه
کولر گازی
ظرفیت Btu/h
18000
نوع کمپروسر
Digital Inverter Boost
تضمین اصالت کالا
یک هفته مهلت تضمین
ارسال به سراسر ایران
توضیحات
  • سر و صدا و مصرف انرژی را تا 73٪ کاهش می دهد
  • برای خنک کردن سریعتر ، گسترده تر و دورتر طراحی شده است
  • از راه دور آن را در هر زمان و هر مکان کنترل کنید

r-perspective White

کولر گازی یکی از محصولات تهویه مطبوع است که دارای قابلیت سرمایش و گرمایش است و در انواع و اشکال مختلفی تولید و مورداستفاده قرار می گیرد. کولرگازی ها از سیکل تبرید پیروی می کنند که اصلی ترین اجزای آن، کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور است. مبرد فریونی با ویژگی های خاص از داخل این سیکل بسته عبور می کند تا با تبادل حرارتی با محیط، سرمایش و گرمایش فضای کاربری را تامین کند. تبرید به منظور شرایط مناسب برای کاهش دمای یک مکان (یا یک ماده) نسبت به محیط آن صورت می گیرد و یا انتقال گرما از یک محیط با دمای پایین به یک محیط با دمای بالاتر. گرما از یک محیط با دمای بالاتر به یک محیط با دمای پائین تر به خودی خود انتقال می یابد و نیاز به عملیات خاصی نداریم ولی چنانچه بخواهیم عکس این را عمل را انجام دهیم حتما نیاز به کار خاصی داریم. در سیستم تبرید تراکمی مقداری گرما در اواپراتور جذب و مقداری گرما در کندانسور دفع می گردد.

 

از شیوه زندگی هوشمندانه تری لذت ببرید

AI Auto Cooling

با AI Cooling Auto یک روش هوشمند زندگی را تجربه کنید . با تجزیه و تحلیل شرایط اتاق و الگوی استفاده ، حالت های مختلف را به طور خودکار بهینه می کند . بر اساس درجه حرارت دلخواه شما ، برای حفظ شرایط مطلوب به طور خودکار به مناسب ترین حالت تغییر حالت می دهد.

* اتصال Wi-Fi و حساب سامسونگ مورد نیاز است.

 

سر و صدا و مصرف انرژی را تا 73٪ کاهش می دهد 

تقویت دیجیتال اینورتر

با فناوری Digital Inverter Boost بسیار عالی هر روز در مصرف انرژی و پول قبض ها صرفەجویی بکنید . با نوسان کمتری دمای مورد نظر را حفظ می کند. همچنین دارای آهن ربا نئودیمیم و صدا خفه کن لوله توئین است ، بنابراین به شیوەای بسیار کارآمد عمل می کند ، بی سر و صدا و بسیار طولانی تر است و مصرف انرژی را تا 73٪ کاهش می دهد .

 

 

 

* در مدل AR09TXCAAWKNEU در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ AQ09TSLXEA آزمایش شده است.

برای خنک کردن سریعتر ، گسترده تر و دورتر طراحی شده است

خنک کننده سریع

اتاق ها را به سرعت از گوشه ای به گوشه دیگر خنک کنید ، بنابراین همیشه از شر گرمای تابستان راحت هستید. فناوری Digital Inverter Boost 43٪ سریعتر هوا را خنک می کند . طراحی پیشرفته آن همچنین دارای 15٪ فن بزرگتر ، 18٪ ورودی پهن تر و 31٪ تیغه بازتر است. بنابراین هوای خنک هر چه دورتر و وسیع تر پخش می شود و برد پرتاب باد تا 15 متر و بیشتر می رسد.

* در مدل AR12TXCAAWKEU در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ AQ12EASER آزمایش شده است.
** بر روی مدل AR24TXFCAWKNEU آزمایش شده است.

 

 

 

از راه دور آن را در هر زمان و هر مکان کنترل کنید

زندگی هوشمند

در هر زمان و هر مکان دما را در خانه خود را با موبایل کنترل کنید. با استفاده از برنامه SmartThings  می توانید از راه دور کولر گازی را فقط با یک لمس کنترل و کنترل کنید. یا به سادگی به سیستم هوش مصنوعی (AI) بگویید ، آنچه می خواهید ، و این کار را انجام می دهد. حتی بهترین تنظیمات را پیشنهاد می دهد.

* در دستگاه های Android و iOS موجود است. اتصال Wi-Fi و حساب سامسونگ مورد نیاز است.

به سادگی خود را تمیز می کند - به طور خودکار

تمیز کردن خودکار (3 مرحله)

با انجام هیچ کاری داخل کولر خود را بهداشتی نگه دارید، بعد از کار کردن ، عملکرد Auto Clean با استفاده از یک فرآیند 3 مرحله ای به طور خودکار مبدل حرارتی را خشک می کند. با دمیدن هوا بین 10 تا 30 دقیقه رطوبت را از بین می برد. بنابراین از تجمع باکتری ها ، کپک ها و بوها جلوگیری می کند و همیشه کولری بهداشتی و سالمی را دارید و زندگی بدون آلرژی و مریضی را با آن تجربه کنید .

فیلتر ضد باکتری به راحتی تمیز می شود

 

 

Easy Filter Plus

با تلاش کمتری کولر گازی خود را به طور موثر برای نابودی باکتری ها به کار بگیرید . Easy Filter Plus در بیرون قرار دارد ، بنابراین می توان آن را به راحتی بیرون آورد و تمیز کرد. مش متراکم آن ، مبدل حرارتی را تمیز نگه می دارد و یک پوشش ضد باکتری به شما در برابر آلودگی های خطرناک هوا محافظت می کند .

 

 

عملکرد بهتر مبدل حرارتی

™DuraFin

با استفاده از DuraFin ، عملکرد و کارایی مبدل حرارتی را افزایش دهید. این ماده از ماده بسیار متراکم ساخته شده و از نظر طراحی ضخیم تر است. همچنین پوشش اصلاح شده آن مقاومت به خوردگی بیشتری دارد. بنابراین آزمایش تسریع اسید استیک آب دریا (SWAAT) برای خوردگی بیش از 100 روز را پشت سر می گذارد .

* بر اساس مدل AR13TYHYBWKNST در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ AR18JRFNFWK.

از خوردگی برای خنک سازی پایدار جلوگیری می کند

DuraFin™ Plus

مدت زمان بیشتری راحت و خنک باشید. DuraFin ™ Plus از ماده مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده است تا کندانسور را از زنگ زدگی محافظت کند ، که به حفظ عملکرد مطلوب مبدل حرارتی کمک می کند. مقاومت عالی در برابر خوردگی آن با استفاده از آزمون نمک پاش (SST) به مدت 480 ساعت  ثابت شد.

 

 

* بر روی مدل AR12TXFCAWKNEU آزمایش شده است.

پایدار و با دوام در شرایط سخت

محافظ سه گانه

در محیط های حساس بدون نگرانی از خرابی دستگاه تا طولانی لذت ببرید . فناوری Triple Protector Plus بدون ایجاد یک تثبیت کننده ولتاژ جداگانه از آسیب ناشی از افزایش قدرت و نوسان جریان های الکتریکی جلوگیری می کند. پوشش ضد خوردگی آن همچنین از کندانسور و کابینت در شرایط سخت و محیط های نمدار محافظت می کند.

* در مدل AR12TXEAAWKNEU در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ AS18FCMID آزمایش شده است.

 

گاز سازگار با محیط زیست

گاز R32

این کولر از مبرد R32 نسل دوست دار محیط زیست استفاده می کند که به حفظ لایه ازن کمک می کند و در مقایسه با مبردهای معمولی R22 یا R410A تأثیر کمتری در گرم شدن کره زمین دارد. بنابراین بسیار سازگار با محیط زیست است .

* در مبرد R32 در مقایسه با مبردهای معمولی سامسونگ R410A و R22 آزمایش شده است.

باعث صرفه جویی در انرژی و پول می شود

ECO Mode

در مصرف انرژی صرفه جویی کنید . حالت ECO از ظرفیت کمپرسور کمتری در مقایسه با حالت عادی استفاده می کند که باعث کاهش مصرف انرژی می شود . این امکان را برای شما فراهم می کند تا وقتی بیرون از خانه خیلی گرم نیست و با صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر خنک شوید یا هر وقت بخواهید صرفه جویی در انرژی و پس انداز داشته باشید ، بنابراین نگران هزینه های برق نباشید ، ECO Mode هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد .

 

 

* در مقایسه با مدلهای معمولی سامسونگ ، بر روی AR07T9170HA3 آزمایش شده و مصرف انرژی انباشته حالت خنک کننده سریع در مقابل حالت ECO را اندازه گیری می کند.

در طول شب خیلی بهتر بخوابید

خواب راحت

حالت خوب خواب ، آب و هوای مطلوبی را برای یک خواب راحت ایجاد می کند. با کنترل دما ، راحتی شما را حفظ می کند ، بنابراین سریع می خوابید ، عمیق می خوابید و سرحال می شوید.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
AR24TVHYFWK/AF
نوع دستگاه
کولر گازی
ظرفیت Btu/h
18000
نوع کمپروسر
Digital Inverter Boost
اینورتر
عملکرد
سردوگرم
قدرت باد پرتاب
15 متر
گاز خنک کننده
R32
صحفه نمایش
دارد
صحفه نمایش
مصرف انرژی
برق ورودی (V/φ/Hz)
1/220 ~ 240/50
کابل برق
اقلام همراه
لوله ی مسی
پیج های اتصال
فیلترها
فیلتر Tri-Care
نظرات کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز نظر خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید به نمایش گذاشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha