09187741107 شریفی

راهنمای خرید

سوالات متداول در زمینه نحوه خرید از بانه بلور

چگونه می توانم ارفروشگاه بانه بلور خرید کنم؟

شما عزیزان با انتخاب محصول مورد نظر خود با تلفن های پشتیبانی سایت تماس گرفته و مشاورین فروش ما شما را در امر انتخاب و خرید راهنمایی و سفارش شما رو ثبت خواهند کرد.

علت قیمت های پایین فروشگاه بانه بلور چیست؟

بانه در لیست مناطق تجاری آزاد کشور می باشد لذا هزینه گمرکی پرداختی اجناس بسیار ناچیز تر از مناطق عادی می باشد.

چرا اجناس بانه اغلب در نمایندگی های گلدیران و یا غیره پیدا نمی شوند؟

دلیل آن مشخص است شما اگر به سایت الجی مراجعه کنید و با آی پی ایران وارد بشید میبینید که وارد صفحه گلدیران شده و محصولات ایرانی را درآن خواهید دید برای مشاهده محصولات اصلی شرکت وارد لینک انتخاب کشورها شده و کشورهای اروپایی رو انتخاب میکنید. و مشاهده خواهید کرد که این اجناس الجی در ایران وجود ندارند و یا نام آنها تفاوت دارد زیرا اجناسی که در نمایندگی های ایران است به سفارش ایران ساخته میشوند و اجناسی که در بانه وجود دارد ممکن است به سفارش کشورهای دیگر باشد و شماره ساخت آن با مدل تهران و نمایندگیها فرق داشته باشد.

 

زمان تحویل کالا چقدر است؟

بستگی به مسافت شما از بانه دارد و بین یک تا سه روز طول خواهد کشید.

اگر اجناس سفارش داده شده ایراد داشته باشند چه باید کرد؟

زمانی که کالا ارسال میشود از نظر فیزیکی و فنی توسط کارشناسان فروشگاه بانه بلور تست می شود و خریدار هم می تواند حین تحویل در روش پیکی چک کند و در صورت ایراد فنی کالا را با همان پیک مرجوع کند یا در روش پستی پس بفرستد . چنانچه محصول خریداری شده حین نصب توسط نماینده شرکت تشخیص داده شد که مشکلی دارد به شرکت اطلاع داده میشود و محصول ظرف 48 ساعت تعویض میشود که البته با توجه به اصالت کالاها و برند های معتبر موجود در فروشگاه بانه بلور امکان ایراد داشتن محصول کمتر از یک درصد می باشد.

آیا در هنگام خرید باید کل وجه را پرداخت نماییم؟

کالاهای که به وسیله پست ارسال می شود باید تمام وجه آن قبل از ارسال پرداخت شود ولی کالاهای که با پیک ارسال میشود خریدار تنها هزینه ارسال کالا از بانه تا مقصد را بعنوان بیعانه واریز نموده و بقیه مبلغ بعد تحویل کالا و تست کامل و اطمینان از سالم بودن آن تحویل پیک داده خواهد شد توجه نمایید که کالای ارسال شده به صورت کامل در فروشگاه تست شده و بعد تحویل پیک داده میشود و باید خریدار هم حین تحویل کالا به صورت کامل و جامع از سالم بودن و انطباق با کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمایید در صورت هر گونه مشکل با هماهنگی فروشگاه بانه بلور تا زمانی که پیک در محل خریدار حضور دارد مشتری میتوانید کالا را بدون هزینه مرجوع دهد.