09187741107 شریفی

کولر گازی مابه 24000 اینورتر سرد و گرم MMI24

MABE Air Conditioner 24000 btu MMI24

۰ تومان
تضمین اصالت کالا
یک هفته مهلت تضمین
ارسال به سراسر ایران
توضیحات

کولر گازی سرد و گرم 24000 مابه 

کولر گازی MABE در کشور امریکا تولید می شود و به دلیل داشتن قطعات خوب و با دوام بیشتر برای کشور های امریکای شمالی , جنوبی ساخته می شود و فروش خوبی را نیز دارا می باشد. قطعات این کولر گازی در کشور امریکا ساخته می شود و در مکزیک منتاژ می شود که این امر به سبب نیروی ارزان کاری در این کشور می باشد و هزینه حمل نیز ارزانتر می شود که در نتیجه می توان با قیمت مناسب خریداری کرد. کولر گازی مابه دارای موتور اینورتر خطی دیجیتالی می باشد که از لحاظ مصرف برق , بسیار کم مصرف می باشد و در هزینه ها می تواند صرفه جویی به هینه ای برای خریداران به همراه داشته باشد. 

 

موتور ایتورتر

با وجود موتور اینورتر در کولر گازی مابه 24000 و با تولید حرارت مناسب و خنک کنندگی بهینه با گردش هوای مناسب می تواند تا 60 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کند که برای مناطق گرم بسیار عالی می باشد. خطی بودن جریان متناوب برق درون موتور دیجیتال در هنگام کار موتور می تواند هم خنک کنندگی سریع و هم ماندگاری بیشتری را در طول عمر برای کولر گازی 24000 مابه به همراه داشته باشد.کولر گازی مابه با ظرفیت 24000 توانایی خک کنندگی محیط هایی با متراژ 50 تا 90 متر را دارا میباشد.

قیمت کولر گازی مابه 12000

سیستم ضد DOP کولر گازی Mabe

کولر گازی 24000 اینورتر مابه برای زنان باردار و کودکان بسیار مفید است. حتمن شنیده اید که هوای کولر گازی برای انسان ضرر مند است که Dioctyl Phthalat یا همان DOP را در هوا منتشر می کند , مخصوصا ضررمند برای کودکان و زنان باردار. اما شرکت مابه با در نظر گرفتن این مساله و استفاده از سیستم اینورتر GE aircon از گزینه های ایمنی DOP استفاده می کند تا بهترین هوا را برای تنفس در اختیار شما قرار دهد و نگرانی در مورد اسیب رسیدن به نوزادان در حال رشد و زنان باردار وجود نداشته باشد.

 

سیستم های متنوع پنل داخلی

فناوری مکنده درون پنل داخل کولرگازی اینورتر 24000 مابه با امکان مکش بالا همه اب را مکیده و خارج می کند تا از رسوب زدگی و ایجاد قارچ جلوگییری کند . فیلتر تصفیه هوا درون پنل نیز با از بین بردن باکتری های مضر در هوا , هوایی به مراتب با طراوت و سالم را در اتاق منتشر می کند. در حالت خواب کولر گازی , می تواند با توجه به چیپ هوشمند خود هوای تنظیم شده شما را به خوبی پخش کند و در زمانی که مورد نیاز نیست کولر را در حالت اماده نگه دارد که هم خواب حوش و هم مصرف کمی را به همراه دارد.

 

سایر مشخصات کولر گازی Mabe

کولر گازی 24000 مابه دارای نمایشگر می باشد که همززمان قدرت نشان دادن و تشخیص دمای اتاق و دمای پخش هوا را دارد که در تنظیم کردن برای شما اسان می باشد. حالت Circuits Timer می تواند تنظیم هوا را از قبل برای شما مهیا کند تا در کنار سیستم Turbo به سرعت بتواند دمای ایده ال را برای شما مهیا سازد.طراحی زیبا , سیستم نوین پرتاب باد , صدای کم و تهویه مطبوع هوا از نکات بارز و مهم این این کولر گازی امریکایی منتاژ مکزیک می باشد که برای کاربران راحتی را و آرامش را به همراه دارد.

 

نظرات کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز نظر خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید به نمایش گذاشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha