09187741107 شریفی

سیستم صوتی ال جی XBOOM ایکسبوم 5000 وات مدل CK99

LG XBOOM 5000 Watt Hi-Fi Audio Systems CK99

۳۱/۷۰۰/۰۰۰ تومان
تضمین اصالت کالا
یک هفته مهلت تضمین
ارسال به سراسر ایران
توضیحات

5000 وات پخش صدا 

بهترین موسیقی ها را با سیستم ایکسبوم ال جی CK99 در مهمانی هایتان گوش دهید. تجربه صوتی خود را با ضربات شفاف و تاثیرگذار تقویت کنید. با صدای پررنگ LG XBOOM CK99 در مهمانی ها با هر اندازه ای لذت ببرید.احساس خوب و دلنشینی داشته باشید و قدرتمند بودن صدای این سیستم را ببینید جریان هوا از ووفرهای غول پیکر در انتهای درایورها پمپ می شود و به شما امکان می دهد نه تنها صدای قدرتمند را بشنوید بلکه آن را نیز احساس کنید.

 

سیستم صوتی ال جی ایکسبوم 5000 وات CK99

مهمانی را شاداب و با صفا کنید 

با نور های سیستم صوتی ایکسبوم 5000 وات CK99 هر مکانی را نورانی و دلنشین کنید. مهمانی خود را با نمایش نورپردازی عقب جدید تقویت کنید. نورپردازی چند رنگ با توجه به آهنگ موسیقی شما حرکت می کند زیرا نورپردازی عقب تمام دیوار را با رنگ های زنده پر می کند.

با ویژگی های Pro DJ تبدیل به DJ شوید. چرخ دنده را برای خراشیدن بچرخانید و سایر جلوه های صوتی مختلف و همچنین حلقه کردن قسمت خاصی از آهنگ را به سادگی با فشار دادن یک دکمه اضافه کنید.

می توانید دو آهنگ را بگذارید و همگام سازی کنید و به سادگی همه چیز ها را کنترل کنید فایل های صوتی را پخش کنید Crossfader دیگر در حفظ دی جی های حرفه ای نیست. Crossfader LG XBOOM CK99 ترکیب شما را عالی می کند. به سادگی با انتقال یک سطح ، یک انتقال صاف بین دو فایل صوتی ایجاد می کند. همچنین می توانید سرعت 2 آهنگ را کنترل و همگام سازی کنید. سرعت بخشیدن مهمانی خود را با مدرن بودن تجربه کنید با کنترل کننده Party Accelerator انرژی را افزایش دهید. به سادگی دریچه گاز را به جلو بکشید تا تجربه جشن با سیستم های پررونق و چراغ های دیوانه کننده را تجربه کنید.

 

سیستم صوتی ایکسبوم 5000 وات ال جی CK99 خرید از بانه

این سیستم ایکسبوم ال جی با دو جای پورت USB هر موسیقی مورد علاقه ی خود را پخش کنید و می توانید از دو درایو USB مختلف پخش و مخلوط کنید. با قابلیت DJ Sharing ، می توانید آهنگ های مهمانی مختلط را به راحتی به تلفن خود ارسال کنید.

استعدادهای خواننده خود را با ستاره کارائوکه به نمایش بگذارید

صدا ها را با عالی بودن کیفیت بشنوید. با فشردن یک دکمه می توان صداها را تقریباً از هر آهنگ و منبع سرکوب کرد. کلید آهنگ را متناسب با محدوده صوتی خود تغییر دهید. بدون نیاز به خرید آهنگ های خاص ، موسیقی مورد علاقه خود را بخوانید.

نظرات کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز نظر خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید به نمایش گذاشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
محصولات مشابه