09187741107 شریفی

فر توکار و مایکروویو بوش المان 633 سری 8 مدل CMG633BS1

CMG633BS1 Bosch Serie 8 Built-in compact oven with microwave CMG633BS1

۰ تومان
تضمین اصالت کالا
یک هفته مهلت تضمین
ارسال به سراسر ایران
توضیحات

فرتوکار بوش CMG633BS1

 فر توکار و مایکروویو بوش  رنگ نقره ای CMG633BS1 با بهترین کارایی در خانه هایتان برای درست کردن کیک و بقیه ی خوراکی هایتان خوب و منحصربه فرد می باشد.دارای کاربرد و کارایی مایکروویو میباشد که هر استفاده را به صورت کامل دارد و میتواند مراحل پخت و استفاده بیشتر را در اختیار بگذارد.

فرتوکار و مایکروویو بوش

عملکرد آسان 

فرتو کار و مایکروویو بوش سری 8 CMG633BS1 با قابلیت های بالا هر مورد خوراکی را که می خواهید درست کنید با راحتی و زمان مناسب به شما ارائه می دهد. حلقه کنترل بصری ما آشپزی را راحت تر از همیشه می کند. با یک چرخش کوچک از حلقه مرکزی ، می توانید هر یک از تنظیمات فر خود را تنها با یک انگشت تنظیم کنید. شما توسط صفحه TFT با متن واضح و دکمه های قابل انتخاب مستقیم پشتیبانی می شوید. بنابراین شما همیشه یک نمای کلی و کنترل آسان بر عملکرد اجاق خود دارید.

 

فرتوکار بوش رنگ نقره ای CMG633BS1

مدل های دیگر ماکروویو

ماکروویو 42 لیتر کنوود

ماکروویو ال جی قیمت مناسب

ملایم ونرم 

بدون فشار و هیچ مشکلی هر چی که دوست دارید داخل این فر بپزید. و بدانید درهای فر اکنون راحت تر از همیشه هستند: یک مکانیزم میرایی ویژه از بسته شدن درهای فر جلوگیری می کند. همانطور که به آرامی در را فشار می دهید ، درست قبل از بسته شدن متوقف می شود و سپس خود را به آرامی و بی صدا می بندد ، بنابراین عمر طولانی را برای فر و درب فر تضمین می کنید و این فر و مایکروویو بوش با سریع بودن خوردن مورد علاقه یتان تحویل می دهد. 

فرتوکار و مایکروویو بوش خرید از بانه

نظرات کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز نظر خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید به نمایش گذاشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha