09187741107 شریفی

ماشین لباس شویی بوش 7 کیلوگرم نقره ای WAJ2017SGC

Bosch Serie 2 washing machine front loader7 kg 1000 rpm silver inox WAJ2017SGC

۰ تومان
خصوصیات محصول
سازنده
ال جی
موتور اینورتر
دور موتور بردقیقه
1000
تعداد برنامه شستشو
3+9 آپشن
سنسور تشخیص وزن لباس
تضمین اصالت کالا
یک هفته مهلت تضمین
ارسال به سراسر ایران
توضیحات

معرفی ماشین لباس شویی بوش WAJ2017SGC 

ماشین لباس شویی بوش WAG2017SGC از ماشین لباس شویی های برتر بوش است که هوشمند و دارای برنامه های مختلفی است.این ماشین لباس شویی 7 کیلو گرم ظرفیت و صدای کمی دارد و لباس های زیادی را می توانید در این لباس شویی بشویید. ماشین لباس شویی 1000 دور نقره ای از موتور بببب بهره گرفته است این موتور با صدای کم و صرفه جویی در مصرف انرژی عالی ترین کار ها را برای شما به ارمغان می آورد. شرکت بوش این ماشین لباس شویی برای شما 10 سال ضمانت می کند. ربته ی ماشین لباس شویی بوش WAJ2017SGC نقره ای +++A هستش شرکت بوش برای این لباس شویی برنامه های مختلف شستشو Delicates برای لباس هایی که حساس هستند و برنامه Easy که برای شما قابلیت ضد چروک انجام می دهد ک این فناوری جالب وقتی ماشین لباس شویی کار شستشو را انجام می دهد لرزش با آرامی کاهش می دهد.موتور این ماشین لباس شویی با صدای کمی دارد و فناوریی می توانید هر زمانی که دوست دارید لباس شویی را از 1 تا 24 ساعت تنظیم کنید بدون اینکه سر و صدا شما را ناراحت کند. بدانید با سیستم Aquaspa آب از سه جهت مختلف آب پخش می کند و زود تر همه ی لباس ها خیس میکند و دمیزان آب صرفه جویی ایجاد می کند.

 

عکس ماشین لباس شویی بوش WAJ2017SGC

موتور EcoSilenceDrive

امروزه اکثر محصولات بوش بخصوص ماشین لباس شویی هاش از موور EcoSilen eceDrive پشتیبانی می کنند. این موتور صدایی کمی تولید می کند و صرفه جویی در مصرف انرژی نسبت به موتور های دیگر دارد. شبانه روز البسه ها را در لباس شویی بگدازید و به راحی لباس ها را می شورد.موتور EcoSilenceDrive در ماشین لباسشویی 7 کیلویی بوش WAJ2017SGC به دلیل بدون برس بودن اصطحکاک کمی دارد در نتیجه از انرژی کمتری هنگام شستشو استفاده میشود. این عمل باعث روان کار کردن موتور میشود. 

ماشین لباس شویی بوش WAJ2017SGC تکلونوژی Antivibration دارد. این تکنولوژی خیلی خوب میزان لرزش ماشین لباس شویی در زمان شستشو کم می کند و لرزش کم و صدای کم را که لباس شویی در حال شستن لباس است تجربه می کنید. این تکنولوژی Antivibration صدا و لرزش کم را که آرامش شما را از بین نمی برد این لباس شویی برای خانه شما گزینه ی خوبی خواهد بود.

 

ماشین لباس شویی بوش نقره ای 7 کیلوگرم WAJ2017SGC

زمانبندی شروع شستشو لباس شویی بوش 7 کیلو گرم WAJ2017SGC 

ماشین لباس شویی بوش 1000 دور WAJ2017SGC دارای کارایی شروع به تاخیر می باشد.به کمک قابلیت تنظیم و زمان بندی برای شروع به کار بوش WAJ2017SGC، میتوانید زمان شستشوی ماشین لباسشویی را از 1 تا 24 ساعت تنظیم کنید چون خیلی وقت ها که شما در خانه نیستید یا وقتی که می خوابید به صورت خودکار روشن شده و ماشین لباس شویی شستشوی لباس ها را انجام می دهد و این ماشین لباس شویی خوب کار کردن را برای شما انجام می دهد. 

 

لباس شویی بوش نقره ای 7 کیلو گرم WAJ2017SGC خرید از بانه

کارایی تکنولوژی ActiveWater برای تشخیص لباس

ماشین لباس شویی بوش WAJ2017SGC از تکنولوژی Activewater بهره گرفته است. تکنولوژی ActiveWater میزان البسه ها را نسبت به آبی که در لباس شویی جا بگیرد شخیص داده و برای مصرف کردن آب صرفه جویی کرده و شستشو با عالی بودن و بهرین شیوه ی کار انجام می شود. این ماشین لباس شویی لباس ها را میز کرده و صرفه جویی مصرف آب را کرده. این ماشین لباس شویی با تکنولوژی ActiveWater در آب مصرف کردن که مصرف کردن آب را باید جدی بگیریم اهمیت داده و صرفه جویی می کند.

تکنولوژی VarioPerfect در ماشین لباس شویی بوش WAJ2017SGC 

ماشین لباس شویی بوش WA2017SGC تکنولوژی VarioPerfect دارد. با این فناوری می توانید لباس هایتان برای هر چند مدت زمان با صرف انرژی کمری شسته شوند. این فناوری شستشوی سریع را انجام می دهد. این تکنولوژی دارد حالت EcoPerfect در ماشین لباس شویی لباس ها را در زمان بیشتر و با صرف کمتر تمیزکننده گی را برای لباس ها انجام می دهد و حالت SpeedPerfect در مدت زمان کمتر شستشوی لباس ها را انجام می دهد.

 

ماشین لباس شویی بوش WAJ2017SGC با گزینه Reload Function برای شما این امکان فراهم کرده اگر لباس هایی که جاگذاشید بشوید و لباس شویی هم در عین شستشو هست می توانید لباس ها را اضافه کنید.به این ترتیب نیازی نیست برای شستشوی لباس های جا مانده تا پایان چرخه شستشو منتظر بمانید.

لباس شویی بوش نقره ای WAJ2017SGC

 

 

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
لباس شویی
سازنده
ال جی
مدل
WAJ2017SGC
رنگ
نقره ای
ظرفیت شستشو
7 کیلوگرم
مشخصات موتور
موتور اینورتر
دور موتور بردقیقه
1000
رد مصرف انرژی
+++A
سیستم شستشو
نوع بارگیری
از جلو
تعداد برنامه شستشو
3+9 آپشن
شروع بکار درباره ی اتوماتیک
شستشو با بخار
حباب ساز
سنسور کف
سنسور حذف کن
سنسور تشخیص وزن لباس
سیستم شروع کامل اتوماتیک
شستشو با آب سرد
فقط شستشو
شستشو و خشک کن
قابلیت پاک کردن خودکار محفظه
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
LED
ابعاد
ارتفاع
848 میلیمر
طول
598 میلیمتر
عمق
590 میلیمتر
وزن دستگاه
67.256 Kg
نظرات کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز نظر خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید به نمایش گذاشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha