09187741107 شریفی

جارو رباتیک شیائومی توانمندترین شناخته شد

جارو رباتیک شیائومی توانمندترین شناخته شد
تکنولوژی بانه بلور نظرات

جارو رباتیک ها از دنیای تکنولوژی جایگزین جارو برقی ها

پیدا کردن ابزار مناسب برای تمیز نگه داشتن خانه کار ساده ای نیست، به خصوص با توجه به فناوری های به روز و جدیدی که برای انجام این کار وارد عمل شده اند. 

شرکت بزرگ شیائومی با جارورباتیک های قدرتمند خود این فرآیند را ساده می‌کند، که نه تنها دارای ویژگی‌ها و آپشن های جذاب و مورد توجه همگان است، همراه با یک ایستگاه پایه است که حتی شما را بیشتر از کارهای تمیز کردن از دست شما خارج می‌کند، بلکه با بهترین قیمت جارو رباتک در بانه روبرو خواهید شد.

در اینجا میتوانید لیست قیمت جارو رباتیک های شیائومی را ببینید.

خرید جارو رباتیک شیائومی

در حالی که همه جارو رباتیک ها کارشان این است که تمیز کردن خانه را برای شما کمی آسان‌تر کنند، جارو رباتیک شیائومی بسیار فراتر از این موارد است. در مرکز توانایی قابل توجه جارو رباتیک شیائومی برای تمیز کردن بدون زحمت برای شما، ایستگاه پایه همه کاره قرار گرفته است. هنگامی که جارو رباتیک به ایستگاه شارژ برمی‌گردد، باتری خود را شارژ می‌کند، سطل گرد و غبار خود را در یک کیسه 3 لیتری خالی می‌کند که می‌تواند زباله‌های 60 روزه را در خود نگه دارد، همینطور میتواند لنت‌های پاک‌کن را بشوید و خشک کند، و مخزن آب را دوباره از مخزن 4 لیتری آب پر کند.  در جایی که اکثر جارو رباتیک ها به کمک شخص برای تمیز کردن نیاز دارند، شیائومی قصد دارد به شما اجازه دهد تا هفته‌ها  جارو رباتیک را را فراموش کنید و از کف‌های تمیز خود لذت ببرید. 

البته یک جارورباتیک خوب باید بتواند به گشت وگذار در تمام اطراف بپردازد و نظافت جدی انجام دهد، و جارو رباتیک شیائومی برای این کار ابزارهای زیادی در کمربند ابزار خود برای انجام این کار دارد. 

جارو رباتیک شیائومی دارای سیستم نظافت 4 مرحله ای است.  دو برس جارو در جلو را به کمک هم میگیرد تا زباله ها را به غلتک مرکزی هدایت کند که می تواند زباله ها را با قدرت استثنایی 5000Pa مکش کند. 

این جارو رباتیک ها همچنین تا 6 نیوتن فشار را به انتهای خود وارد می‌کند، جایی که دو سر پاک کن چرخان زباله‌ها را از کف شما جدا می‌کنند. 

این تمیز کردن پرتوان و قدرتمند با هوشمندی جارو رباتیک تکمیل می شود. جارو رباتیک شیائومی فضا را ترسیم می کند و چیدمان اتاق ها و مبلمان را یاد می گیرد تا بداند کجا و کجا نباید برود. 

همچنین لازم نیست از قبل طبقات را مرتب کنید، زیرا دید ماشینی آن به آن اجازه می دهد تا موانع را شناسایی کرده و از آنها اجتناب کند. می‌توانید مکان و نحوه تمیز کردن جارو رباتیک را سفارشی کنید، و دستیار صوتی Yiko از ECOVACS به شما امکان می‌دهد جارو رباتیک را فقط با صدای خود هدایت و کنترل کنید، حتی به آن دستورات خاصی مانند تمیز کردن زیر یک مبلمان خاص در یک اتاق انتخاب‌شده را می‌دهد.
 

 
نظرات و نقد و بررسی کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha