09187741107 شریفی

بررسی تلویزیون tu7100

بررسی تلویزیون tu7100
تلویزیون سمکو نژاد نظرات

بررسی تلویزیون tu7100

در خانەهای ما تلویزیون به عنوان لوکس ترین و بهترین وسیله خود نمایی می کند ، بعضی از ما چنان شناختی از تلویزیون خود نداریم و متاسفانه فکر می کنیم هرچە تلویزیون گرانتر باشدبهتر است اما چنین نیست ، در این مقالە سعی میکنیم تا تلویزیون sm7100 را بهتر و قشنگ تر به شما بشناسانیم .

مزایا

پشتیبانی از HDR10 +
سیستم عامل هوشمند تایزن
قیمت ارزان

معایب

روشنایی محدود HDR
فقط دو ورودی HDMI

HDR آماده ، با یک پلت فرم هوشمند جامع ، این تلویزیون سطح پایین Crystal UHD را بالا می برد .

بررسی کامل سامسونگ TU7100

تلویزیون سامسونگ tu7100 از بهترین تلویزیون های موجود در بازار می باشد که 43 اینچ TU7100 کوچکترین مدل در سری 7 Crystal UHD سامسونگ است. با توجه به قیمت زیاد سریtu7100 43 اینچ یک صفحه نمایش مسطح نیست که با عملکرد هایش شما را راضی کند ، اما یک معامله پر سود برای کسانی است که به دنبال خرید به صرفە و عملکرد نام تجاری بزرگ با هزینه کمتر هستند.

به طور طبیعی ، مجموعه 4K دارای قابلیت HDR است و گرچه از پس زمینه (یا نور پس زمینه) برای ارائه تصاویر برجسته HDR با اوج درخشان برخوردار نیست ، اما دارای یک سطح متوسط ​​تصویر جذاب است که بیشترین محتوا را به ویژه HDR HD ارائه می دهد.

همچنین اگر می خواهید یک بازی تلویزیونی را ادامه دهید ، گزینه خوبی است. با یک تاخیر ورودی کم ، دربازی های با آتش سوزی شدید سرعت شما را کاهش نمی دهد.

گفته شد ، ستاره اصلی بسیاری از خریداران در واقع پلتفرم تلویزیون هوشمند Samsung Tizen خواهد بود. با ارائه انتخاب چشمگیر پخش کننده های تلویزیونی جذاب و خدمات پخش جریانی نام های بزرگ ، می توانید اطمینان داشته باشید که همیشه چیزی قابل مشاهده است. حتی اگر اشتراک های بیشمار سرویس را هم انجام ندهید ، در کانال TV Plus رایگان سامسونگ که به شما IP ارائه می دهد ، چیزی برای سرگرمی خواهید یافت.

به طور کلی ، این تلویزیون ارزان قطعاً ارزش خرید را دارد.

قیمت و در دسترس بودن

U43TU7100 را می توانید با قیمت ارزانتر پیدا کنید که با صفحه نمایش با مشخصاتی از این دست است. همچنین در اندازه صفحه نمایش 50 ، 55 ، 65 ، 70 و 75 اینچی در دسترس است که هر یک از آنها دارای قیمت زیادی هستند.

به طور گیج کننده ، همان صفحه TU7000 و TU7110 نیز موجود است. اگرچه شماره مدل ممکن است متفاوت باشد ، اما همان مجموعه است.

طرح

حاشیه نازک
دو ورودی HDMI
پایه های پایه فاصله دار
TU7100 همانطور که شایسته رتبه بندی محصولات خود است و دور از ادعا است. این صفحه نمایشی ساده کالایی با حاشیه ای باریک ، زیبا و دو پایه پلاستیکی شکاف دار است که حداقل در این صفحه بزرگ AV متناسب باشد. 

این محصول با یک کنترل از راه دور سامسونگ عرضه می شود ، که توسط دکمه های اختصاصی برای سرویس های جریان Rakuten ، Netflix و Amazon Prime Video متمایز می شود.

اتصالات کاملاً اساسی است و شامل دو HDMI است که یکی از آنها eARC را برای استفاده با اپشن های صدا ، یک پورت USB ، یک خروجی دیجیتال صوتی نوری ، اترنت و Wi-Fi و یک تیونر زمینی فعال می کند.

تلویزیون هوشمند (تایزن)

Freeview HD
Netflix ، Prime Video ، Disney + ، Now TV
Airplay 2 سازگار است
اگر تلویزیونی می خواهید که به شما امکان می دهد در نمایش های خانگی یا بهترین های تلویزیون دیزنی پلاس و کیفیت را بیش از حد بزرگ کنید ، TU7100 کار را انجام می دهد.

تبلیغات

ممکن است سامسونگ از Freeview Play استقبال نکرده باشد ، اما با ارائه مجموعه ای کامل از خدمات Catch-up و SVoD ، به علاوه محتوای سرپرستی از راهنمای جهانی خود ، این کار را جبران می کند.

این نسخه از تایزن کاملاً کامل نیست ، همانطور که در محدوده بالاتر یافت می شود ، اما دور هم نیست. اگر بتوانید بدون چیزهای زیبایی مانند حالت محیط و چند نمای تلویزیون / تلفن هوشمند زندگی کنید ، احساس تغییر نمی کنید.

آپشن هایی از BBC iPlayer ، My5 ، All4 ، ITV Hub ، به علاوه همه OTT هایی که می توانید بخورید وجود دارد ، از جمله Youtube ، Apple TV ، Now TV و کانال خطی IP سامسونگ ، TV Plus.

تایزن یک پلتفرم هوشمند کاملاً عالی و عالی است که تجربه کاربری ساده و بدون عارضه ای را برای شما ایجاد می کند. نه به اندازه Android TV تهاجمی است و نه به اندازه webOS از هم گسیخته است.

با دستگاه های متصل SmartThings کار می کند و دارای پشتیبانی AirPlay 2 است که به دارندگان iOS امکان می دهد از آیفون ها و iPad ها جریان داشته و به اشتراک بگذارند.

همچنین سازگاری Bixby ، Amazon Alexa و Google Assistant وجود دارد ، به این معنی که می توانید از صوت برای عملکردهایی از جمله کنترل میزان صدا و انتخاب کانال استفاده کنید.

کیفیت عکس

پردازنده کریستال 4K
حالت فیلمساز
پشتیبانی از HDR10 ، HDR10 + و HLG
اگر انتظارات را پایین آورید ، Samsung TU7100 تصاویر کاملاً لذت بخشی را ارائه می دهد که دارای روشنایی تصویر در حد متوسط هستند. تا زمانی که به انتظار عملکرد یک مدل که دو برابر قیمت می فروشد ، به TU7100 نیایید ، ناامید نخواهید شد.

این تلویزیون سامسونگ ارزان قیمت دارای هشدارهای واضح LED است. مجموعه نمی تواند یک سیاه عمیق را کاملاً مدیریت کند ، که به جای آن جزئیات موجود در صحنه های تاریک را محدود می کند.

صفحه گسترده ای از رنگ نیز وجود ندارد ، اگرچه متوجه خواهید شد که TU7100 دارای نشاط (اگر نه کاملا دقیق) باشد که تماشای آن سرگرم کننده است.

همانطور که در بسیاری از مجموعه های بودجه 4K مشاهده کرده ایم ، انطباق HDR بیشتر از عملکرد واقعی مربوط به شناسایی فراداده است.

ما با استفاده از یک پنجره اندازه گیری 10 درصد ، اوج HDR را در 287 نیت اندازه گیری کردیم. با کاهش این پنجره به 5 درصد ، شاهد کاهش سطح قله های HDR صفحه نمایش به 210 نیت هستیم.

این صفحه با برخی از توالی های کم نور در Barbarians (Netflix) دست و پنجه نرم می کند ، اما HDR آن به اندازه کافی ماهر است که می تواند به مشعل های شعله ور و مانند آن شدت دهد.

انتخاب از پیش تعیین شده تصویر شامل حالت استاندارد ، طبیعی ، پویا ، فیلم و فیلمساز ، از پیش تعیین شده فیلم تحریم شده اتحاد UHD است. در این تلویزیون خاص ، سرگرم کننده ترین و با بیشترین محتوای اثبات شده طبیعی بود.

پشتیبانی HDR HDR10 ، HLG و HDR10 + معمولی را پوشش می دهد.

برای حفظ سطح سازگاری و وضوح ، پیشنهاد می کنیم تشخیص نور محیط را خاموش کرده و درهم آمیختگی تصویر را غیرفعال کنید. مورد دوم را می توان در زیر تنظیمات وضوح تصویر یافت و شامل Judder Reduction ، LED Clear Motion و Noise Reduction. ما واقعاً توصیه نمی کنیم از هر یک از آنها استفاده کنید.

عملکرد صوتی

استریو صوتی
اتصال HDMI eARC
تاخیر ورودی کم
TU7100 در مورد صدا به کمک خارجی نیاز دارد. عملکرد صوتی صفحه را می توان با مهربانی عملکردی توصیف کرد. 20 وات داخلی تقویت داخلی وجود دارد ، اگر چه تهیه eARC را باید مدرکی دانست که حتی با یک نوار صوتی متوسط نیز می توان به پیشرفت بیشتری دست یافت.

وقتی نوبت به بازی می رسد ، TU7100 با اطمینان بیشتری پا به جلو می گذارد. با استفاده از حالت بازی ، ما تاخیر ورودی را با سرعتی بسیار سریع 9.9 میلی متر (60/1080) اندازه گیری کردیم. این بسیار خوب است ، و بدان معنی است که شما واقعاً می توانید از 43 اینچ TU7100 به عنوان یک نمایشگر بازی نزدیک به میدان استفاده کنید. برخلاف مدل های بالاتر کلاس QLED ، هیچ پشتیبانی از G-Sync یا Freesync وجود ندارد.

اگر آن را بخرید ...

شما به دنبال پشتیبانی خوب برنامه با ارزان قیمت هستید.
تلویزیون 4K سامسونگ TU7100 ارزان ، اما تلویزیون هوشمند کاملاً مشخص برای خدمات جریانی است.

شما در فضا محدود هستید.

Samsung TU7100 در اندازه های جمع و جور ارائه می شود و در یک اتاق نشیمن باریک یا به عنوان صفحه نمایش دوم در اتاق خواب یا دفتر کارخانه عالی کار می کند.

شما بیشتر از تماشای فیلم قصد بازی دارید.

تأخیر ورودی کم برای گیمرها به ویژه برای کسانی که از کنسول خانگی Nintendo Switch یا قدیمی استفاده می کنند ، یک مزیت واقعی محسوب می شود. (PS5 و Xbox Series X آماده است ، اینطور نیست)

آن را خریداری نکنید اگر ...

شما یک تلویزیون 4K می خواهید که بتواند HDR را به نمایش بگذارد.
این مجموعه به سادگی تراشه های AV برای انجام این کار را ندارد - کسانی که به دنبال نمایش Netflix یا Disney Plus هستند که به دنبال بهترین HDR خود هستند باید در جای دیگری جستجو کنند.

شما دنبال یک فیلم سینمایی هستید که در یک اتاق تاریک عالی به نظر می رسد.
چراغ ها را خاموش کرده و TU7100 شروع به خاکستری شدن می کند - برای رفع این مشکل به تلویزیون سامسونگ با مشخصات بالاتر یا OLED رقیب نیاز دارید.

تعداد زیادی کیت برای اتصال دارید.
تهیه HDMI بسیار کم است ، بنابراین برای جای دادن اسباب بازی های بیشتر باید سخت افزار اضافی اضافه کنید.

بانه بلور

 

نظرات و نقد و بررسی کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha