09187741107 شریفی

برای خرید ماشین لباسشویی باید به چه چیزی توجه کرد

برای خرید ماشین لباسشویی باید به چه چیزی توجه کرد
تکنولوژی سمکو نژاد نظرات

چه چیزی را باید در ماشین لباسشویی جستجو کنید


نوع

بهترین نوع ماشین لباسشویی برای خانه شما با توجه به چیدمان فضای زندگی ، سبک زندگی و ترجیحات شما تعیین می شود. اگر خانه شما یک اتاق خشکشویی اختصاصی ندارد ، باید یک مدل قابل حمل ، همه در یک یا قابل حمل را در نظر بگیرید که باعث صرفه جویی در فضا می شود و به طور بالقوه می تواند در یک کمد قرار گیرد. اگر خانواده ای پرجمعیت دارید ، یا مرتباً وسایل حجیم را مانند مبلمان می شوید ، پس بهترین شستشو با ظرفیت بالا بهترین گزینه برای شماست. از آنجا ، شما می خواهید بین یک طرح با درب از جلو یا بالا بارگیری کنید. برای جلوگیری از کپک زدگی و کپک زدن ، یک درب از جلو می تواند به تعمیر و نگهداری بیشتری نیاز داشته باشد ، اما یک مدل با بارگذاری بالا معمولاً دارای طرح انباشته نیست.

اندازه دیگ

اندازه درام ماشین شما - یا فضای داخلی - با فوت مکعب اندازه گیری می شود و می تواند از 2.5 فوت مکعب تا تقریبا 6.0 فوت مکعب باشد. هرچه فضای بیشتری داشته باشید ، می توانید به یک باره لباس های شسته شده را کنترل کنید و انعطاف پذیری بیشتری برای شستن وسایلی مانند حوله ، روتختی یا کوله پشتی دارید. کسانی که در یک فضای کوچک زندگی می کنند یا فقط یک بار در هفته باید لباس های شسته شده انجام دهند ، احتمالاً می توانند مدلی با فضای بین 2.5 تا 4.5 فوت مکعب در نظر بگیرند. خانوارهای بزرگتر باید یک ماشین با ظرفیت بالا با فضای بین 5.0 تا 6.0 فوت مکعب را انتخاب کنند.

گزینه های شستشو

اگرچه بیشتر ماشین ها چرخه های اساسی مانند مواد ظریف و پرس دائمی را دارند ، اما مهم است که در نظر بگیرید که سایر تنظیمات خانوار شما می تواند از چه مزایایی بهره مند شود. سایر گزینه های چرخه موجود در بازار شامل حوله و ملحفه ، کار سنگین ، شستشوی سریع ، لباس فعال ، ماده حساسیت زا و ضدعفونی کننده است. واشرهای بارگیری کننده جلو نیز می توانند یک گزینه خود تمیز داشته باشند که حفظ طراوت درام را بسیار آسان می کند. اینکه چقدر می خواهید برای یک واشر جدید هزینه کنید ، تعیین می کند که چند گزینه چرخه دارید. دستگاه های پیشرفته معمولاً تنظیمات بیشتری دارند و به شما امکان می دهند تنظیمات خود را انجام دهید.

ویژگی های برجسته

دیگ بزرگ

یک دیگ بزرگ معمولاً در واشرهای با ظرفیت بالا یافت می شود و به شما این امکان را می دهد که یکبار را با مواد شوینده و یا نرم کننده پارچه پر کنید و مجبور نیستید برای 20 تا 40 بار بار دیگر آن را پر کنید. این ویژگی برای خانوارهایی که حداقل چهار یا پنج بار در هفته دارند ، به دلیل کودکان یا ورزشکاران است. وقتی چرخه ای شروع می شود ، واشر از فن آوری حسگر بار برای خواندن بار شما استفاده می کند و سپس به توزیع کننده فله ضربه زده و مقدار صحیح آن را بر اساس اندازه بار شما توزیع می کند.

مراقبت از چین و چروک پیشرفته

فناوری مراقبت از چین و چروک لباس پس از اتمام شستشو ، لباس ها را به طور دوره ای در ماشین فرو می ریزد. در حالی که در محل کار خود هستید ، کارهای دیگر را انجام می دهید یا منتظر هستید تا بار در خشک کن خشک شود ، از کمی بخار و حرکت افتاده استفاده می کند تا از ایجاد چین و چروک جلوگیری کند. این ویژگی معمولاً در واشرهای هوشمند یا مدل های سطح بالا دیده می شود و برای یک خانوار چند وظیفه ای یا شخصی که از کار با لوازم خانگی خود راحت است در حالی که دور هستند ، ساخته شده است. در اصل به واشر شما قابلیت خشک کن را می دهد.

کاهش ارتعاش

در ماشین لباسشویی فناوری وجود دارد که میزان لرزش آنها را در طی چرخش چرخشی کاهش می دهد - زمانی که طبل معمولاً برای استخراج آب از لباس بسیار سریع حرکت می کند. این فناوری به عنوان فناوری کاهش ارتعاش شناخته می شود و یک واشر را از لرزش ، لرزش و ایجاد یک صد صدا باز می دارد. اگر ماشین لباسشویی شما در نزدیکی اتاق خواب تنظیم شده است ، این ویژگی به ویژه برای شما مناسب است.

چرخه آلرژن

گرد و غبار ، بدون توجه به نوع پارچه ، می توانند به راحتی روی لباس ها قفل شوند. اگرچه آب گرده را غیرفعال می کند ، اما یک چرخه آلرژن ایجاد می شود تا به طور خاص این محرک ها را هدف قرار داده و به آرامی از هر نوع پارچه ای با استفاده از بخار آزاد کند. این تنظیم جدید به طور معمول در مدل های سطح بالاتر یافت می شود و اگر در منطقه ای با تعداد گرده زیاد زندگی می کنید یا شخصی در خانواده خود مبتلا به آسم هستید ایده آل است.

سالات متداول


چگونه ماشین لباسشویی را تمیز کنم

برای اینکه ماشین لباسشویی خود را تازه و بدون کپک نگه دارید ، می توانید دو فنجان سرکه یا آب لیمو به دیگ شستشو اضافه کنید و گرمترین و طولانی ترین چرخه دستگاه خود را اجرا کنید. بعضی از ماشین ها چرخه ای دارند که خود تمیز می شوند و دیگ شستشو را تمیز می کنند. مهم نیست که کدام روش را برای تمیز کردن ماشین لباسشویی خود انتخاب می کنید ، باید این کار را دو بار در سال انجام دهید ، یا بیشتر اگر مدل شما یک مدل با بازده بالا یا بارگذاری جلو باشد ، بیشتر اوقات انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر در زمینه تمیز کردن ، به راهنمای ما در مورد نحوه تمیز کردن لباسشویی مراجعه کنید.

چگونه می توان کفش را در ماشین لباسشویی شست

کفش ها به راحتی می توانند لکه های چمن و خاک را جمع کنند. فقط می خواهید کفش های ورزشی را درون دیگ لباسشویی قرار دهید ، زیرا این کفش ها معمولاً از پارچه های مقاوم ساخته می شوند که در دستگاه آسیب نمی بینند. برای شروع ، از خلا و اتصال برای از بین بردن باقی مانده سست استفاده کنید. سپس بندها را برداشته و درون کیسه لباسشویی مش بریزید و کفی ها را برداشته و پاک کنید. کفش های خود را در کیسه لباسشویی مشبک قرار دهید و سپس با یک بار حوله به رنگ مشابه داخل ماشین قرار دهید. سرعت چرخش کمتری را برای مورد نظر خود انتخاب کنید

نظرات و نقد و بررسی کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha