09187741107 شریفی

بهترین یخچال برای خرید در سال 2021

بهترین یخچال برای خرید در سال 2021
لوازم خانگی سمکو نژاد نظرات

اگر خانه عالم یک خانواده است ، یخچال خورشید است. همه چیز به دور آن می چرخد ، از صبحانه ها برای صرف غذا ، ناهارهای سالم و شام های دور میز. به همین دلیل تهیه یخچال جدید نوعی معامله بزرگ است. فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود - از پیکربندی و ابعاد گرفته تا پایان کار و ویژگی های خاص. البته دور از دسترس نیست ، گران هستند. اما اگر یک انتخاب برتر از یک مارک معتبر می خواهید که برای سالهای سال در مدار خانواده شما ثابت بماند ، به سایت خوبی سر زدەاید .

 

عکس یخچال 2021

بانه بلور را در اینستاگرام می توانید دنبال کنید .

با ما همراه باشید تا بهترین و مناسب ترین یخچال را به شما معرفی کنیم .

آزمایشگاه لوازم و تجهیزات آشپزخانه موسسه خانەداری ، انواع لوازم آشپزخانه را سالانه ارزیابی می کند ، از محدوده گاز گرفته تا مخلوط کن تا اجاق های توستر و ... . ما یخچال را بر توانایی آنها در تنظیم بهترین درجه حرارت برای کالاهای اصلی لیست مواد غذایی مانند کاهو ، گوشت غذاهای آماده و غذاهای منجمد ارزیابی می کنیم . برای هر مدل ، ما برای یکنواختی دما از قفسه به قفسه در یخچال و فریزر و همچنین تغییرات دما در مناطق منفرد در طول زمان امتیاز می گیریم . ما توانایی یخچال و فریزر را برای حفظ رطوبت در قفسه های یخچال و در کشوهای ترد آزمایش می کنیم. علاوه بر این ، ما سهولت استفاده هر یخچال را ارزیابی می کنیم ، از جمله مفید بودن دفترچه راهنما ، نوع و سهولت استفاده از کنترل ها و راحتی گرفتن دستگیره های درب . تمام نتایج آزمایش ها را برای شما میفرستیم .ما ویژگی های داخلی از جمله نوع قفسه ها را در یخچال و درها ، سهولت باز شدن کشو و سبد فریزر ، کنترل رطوبت و وجود یا عدم نگهدارنده گوشت یا کشوی اغذیه فروشی با کنترل دما. تمام ویژگی های برجسته از جمله اتصال Wi-Fi در نظر گرفته شد اما رتبه بندی نشده است.

بهترین یخچال کلی: یخچال فریزر درب سری پروفایل GE
یخچال و فریزر بهترین ارزش: یخچال درب فرنگی فرانسوی Maytag
بهترین یخچال ضد لک: درب فرانسوی Kenmore Elite
بهترین یخچال درب منزل: LG InstaView Door-in-Door
بهترین یخچال ضد عمق: یخچال و فریزر درب فرانسه Café
بهترین یخچال فریزر دوتایی: سری Miele PerfectCool
بهترین یخچال ساید بای ساید: یخچال ساید بای ساید Whirlpool 36 اینچ
بهترین یخچال فریزر بالا: یخچال فریزر فریجیدر Frigidaire Gallery 30 اینچ
بهترین یخچال فریزر پایین: یخچال فریزر پایین فریزر LG
بهترین یخچال برای خانواده ها: یخچال و فریزر توپی سامسونگ
بهترین یخچال هوشمند: LG InstaView Door in Door

 

عکس یخچال 2021. فروش یخچال در سایت بانه بلور

چگونه بهترین یخچال را انتخاب کنیم

هنگام خرید اینترنتی یخچال جدید از فروشگاه ما ، این موارد اصلی است که می خواهید در نظر بگیرید. پس از انتخاب ، راهنمای نهایی Test Kitchen را برای سازماندهی یخچال خود از دست ندهید.

✔️ بهترین انتخاب ما ، فریزرهای بالا و فریزرهای پایین هستند. ساید بای ساید فضای کمتری برای باز شدن درها نیاز دارد اما برای یافتن غذا در ته یخچال و فریزر باید خم شوید. فریزرهای پایین (مانند مدل های درب فرانسوی) پرمصرف ترین محفظه را در سطح چشم قرار می دهند. یخچال های فریزر بالا هزینه کمتری دارند اما برای ورود به یخچال نیاز به خم شدن دارید.

✔️ Finishes : فولاد ضد زنگ از محبوب ترین ها است زیرا ظاهری براق و در عین حال خنثی دارد ، اما برخی یخچال سفید یا سیاه (یا از جنس استنلس استیل سیاه و سفید و حتی الیاف کربن را که اخیراً محبوب شده است) ترجیح می دهند. توکار به طور معمول تابلوهای بیرونی متناسب با کابینت آشپزخانه شما ارائه می شود. بسیاری از اتمام های مدرن در برابر اثر انگشت مقاوم هستند. در نمایشگاه صنعت آشپزخانه و حمام امسال ، ما شاهد بسیاری از الگوهای قابل تنظیم نیز بودیم. 

✔️ ویژگی ها: قفسه بندی و کشوهای داخلی را در نظر بگیرید که آیا آنها برای عادت های غذایی خانواده شما مفید هستند یا خیر. اگر دوست دارید چند بطری شراب در یخچال نگهداری کنید ، اطمینان حاصل کنید که ارتفاع زیاد و / یا قفسه های قابل تنظیم وجود دارد. اگر مرتباً پیتزا سفارش می دهید ، احتمالاً یخچالی می خواهید که بتواند جعبه مخصوص آن را داشته باشد. برخی از یخچال ها همچنین کنترل رطوبت در کشوها ، کشوهای گوشت یا غذاهای آماده و سایر ویژگی ها را برای نگهداری مواد غذایی در دمای مناسب نگهداری فراهم می کنند.

بهترین یخچال و فریزر

یخچال فریزر درب سری

GE PROFILE

یخچال درب فرانسوی GE Profile Series با سیستم دم آوری Keurig K-Cup نمرات برتر را برای حفظ دما و یکنواختی کسب کرد. همچنین با ویژگی های طراحی هوشمند خود کارشناسان آزمایشگاه لوازم خانگی آشپزخانه ما را به تحسین انداخت . Wi-Fi فعال است ، بنابراین پس از بارگیری برنامه می توانید تنظیمات را انجام دهید ، آب را برای قهوه گرم کرده و در صورت باز بودن درب هشدار دریافت کنید. با Amazon Echo نیز کار می کند.

 

عکس یخچال

جزئیات بیشتر:

 •  ابعاد: 36 36 36 70 70 اینچ

 •  اتمام موجود: تخته سنگ ، تخته سنگ سیاه ، فولاد ضد زنگ ، ضد زنگ سیاه

مزایا :

 • Energy Star دارای گواهی

 • ویژگی های طراحی هوشمند مانند یک قهوه ساز داخلی است

 • Wi-Fi فعال است

 • بهترین یخچال و فریزر

بهترین یخچال و فریزر

یخچال درب فرانسوی عریض

MAYTAG

برای یک یخچال جامد و بدون برچسب ، این مدل Maytag یکی از مدل های مناسب است. دارای قفسه های کشویی و یک توزیع کننده آب و یخ با فیلتر است. در آزمایش های ما ، دمای یخچال و فریزر ثابت و قفسه های درب آنقدر خنک بودند که بتوانند لبنیات (که در اکثر یخچال ها ممنوع است) را نگهداری کنید. کاهو پنج روز در کریسپر دوام آورد ، اما تنظیمات آن کمی مشکل بود و بنابراین تنظیمات را دستی نگه داشت.

جزئیات بیشتر:

 • • ابعاد: 36 70 70 35 35 اینچ

 • • اتمام موجود: فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر اثر انگشت ، سفید ، سیاه

مزایا :

 • Energy Star دارای گواهی

 • قفسه های درب برای ذخیره لبنیات به اندازه کافی خنک می شوند

 • یخچال و فریزر ثابت

نقص :

 • کنترل کمی مشکل برای تنظیم

بهترین یخچال و فریزر اثبات کننده لبخند

یخچال درب فرانسوی

KENMORE ELITE

به غیر از زیبایی ظاهری ، یخچال درب فرانسوی Kenmore Elite پادشاه محفظه ها است. این فضای ذخیره سازی ، قفسه هایی را که می توانید برای وسایل بلند تنظیم کنید ، و دو سینی به همراه یک کشو در فریزر ارائه می دهد. فیلتر های مفید کنترل شده آب و هوا به افزایش طول عمر محصولات ، گوشت ، مرغ و ماهی کمک می کند (در کشوی کریسپر ، کاهو به اندازه روز خریداری شده برای یک هفته خوب) ما به خصوص گزینه بیرونی ضد زنگ مشکی ضد لک را دوست داریم - این اثر در برابر اثر انگشت برای روزها مقاومت می کند .

جزئیات بیشتر:

 •  ابعاد: 36 70 70 36 36 اینچ

 •  اتمام موجود: فولاد ضد زنگ ، فولاد ضد زنگ سیاه

مزایا :

 • Energy Star دارای گواهی

 • زیبایی خیره کنندە

 • ذخیره سازی زیاد

بهترین یخچال و فریزر درب منزل

InstaView Door-in-Door Refrigerator

LG ELECTRONICS

شما می توانید به یخچال و فریزر InstaView LG وابسته باشید تا یک کار عالی در تازه نگه داشتن غذای خود انجام دهد ، اما آنچه که واقعاً آن را متمایز می کند ویژگی منحصر به فرد درب منزل است: محفظه دسترسی آسان به شما امکان می دهد تا به سرعت یک میان وعده یا نوشیدنی را بدون نیاز به در کامل را باز کنید فناوری InstaView به شما امکان می دهد تا پنجره درب ورودی را بزنید تا چراغ های داخلی روشن شوند.

جزئیات بیشتر:

 •  ابعاد: 32 70 70 36 36 اینچ

 •  اتمام موجود: فولاد ضد زنگ

مزایا :

 • Energy Star دارای گواهی

 • محفظه دسترسی آسان

بهترین یخچال ضدعفونی کننده

یخچال درب کافه ای

GE

آخرین سری یخچال های جنرال الکتریک به لطف طراحی فوق العاده ظریف (و قابل تنظیم بودن) خودنمایی می کند. نمای بیرونی مات یا سفید را انتخاب کنید ، سپس از بین دسته های برنز ، مسی ، مشکی یا استیل ضد زنگ انتخاب کنید.

عمق متقابل این مدل ، بنابراین با کابینت آشپزخانه شما کاملاً متناسب است و می توانید دسته های میله را با کشوهای کابینت خود مطابقت دهید. مدل کافه درب فرانسوی دارای یک توزیع کننده آب داخلی است و به Wi-Fi متصل است.

جزئیات بیشتر:

 •  ابعاد: 36 70 70 31 31 اینچ

 •  پایان های موجود: سفید مات ، سیاه مات

مزایا :

 • دارای گواهی Energy Star

بهترین یخچال فریزر دوبل

یخچال و فریزر سری PerfectCool

MIELE

درخشان یخچال درب فرانسوی PerfectCool Miele جلوه آشپزخانه شما را بالا می برد و ارزش فروش مجدد را به خانه شما می بخشد. ما کشوهای زیاد و جادار را دوست داریم اما درهای را ارام ببندید .

جزئیات بیشتر:

 •  ابعاد: 36 80 80 24 24 اینچ

 •  رنگ های موجود: فولاد ضد زنگ

مزایا :

 • دارای گواهی Energy Star

بهترین یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید

WHIRLPOOL

مدل 36 اینچی ساید بای ساید ویرپول دارای کنترل دما و یکنواختی عالی است. از ویژگی های آن می توان به فیلتر آب توکار ، دستگاه پخش کننده آب و یخ ساز درب اشاره کرد. منهای هشدار باز شدن درب (که قرار است باعث ایجاد صدا شود ) کنترل های دیجیتال بسیار بی صدا هستند. 

جزئیات بیشتر:

 •  ابعاد: 69 36 36 33 33 اینچ

 • اتمام موجود: فولاد ضد زنگ تک رنگ

مزایا : 

 • دارای گواهی Energy Star

بهترین یخچال فریزر برتر

یخچال سری

FRIGIDAIRE GALLERY

مدل فریزر بدون حاشیه Frigidaire هنوز دارای کشوهای تیزکنترل شده با رطوبت و قفسه های قابل تنظیم و روشن است که برای جلوگیری از نشت و نورپردازی داخلی LED طراحی شده است. در آزمایش ما ، این مدل کنترل دما و یکنواختی بسیار خوبی داشت.

جزئیات بیشتر:

 •  ابعاد: 70 30 30 33 33 اینچ

 •  اتمام موجود: فولاد ضد زنگ

بهترین یخچال فریزربالا و پایین

یخچال فریزر پایین

LG

تقریباً مانند دیگر مدل های برتر این لیست ، یخچال فریزر زیرین ال جی دارای کنترل دما و یکنواختی بسیار خوبی بود و در هنگام آزمایش ما از کنترل های دیجیتال آسان بود. یخ ساز وجود دارد ، اما آب سرد کن وجود ندارد. قفسه های داخل آن برای جلوگیری از نشت طراحی شده اند و یک زنگ هشدار باز در وجود دارد.

جزئیات بیشتر:

 • ابعاد: 69 * 33 اینچ

 •  اتمام موجود: فولاد ضد زنگ

مزایا :

 • دارای گواهی Energy Star

بهترین یخچال و فریزر برای خانواده ها

یخچال و فریزر Family Hub

SAMSUNG

یخچال و فریزر Family Hub سامسونگ را به عنوان مرکز فرماندهی آشپزخانه خانواده خود در نظر بگیرید. با استفاده از Bixby ، دستیار صوتی هوشمند سامسونگ ، می توانید از یخچال خود بخواهید که مواد غذایی را به لیست خرید اضافه کند ، در Grubhub غذا سفارش دهید یا Pandora (روی بلندگوهای داخلی) بازی کنید.در آزمایشات ، ما تحت تأثیر توانایی آن برای حفظ درجه حرارت فوق العاده ثابت در یخچال و فریزر قرار گرفتیم ، که برای تازه نگه داشتن مواد غذایی یک ضرورت است .

جزئیات بیشتر:

 • ابعاد: 36 72 72 29 29 اینچ

مزایا : 

 • دارای گواهی Energy Star

 • فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر اثر انگشت ، فولاد ضد زنگ سیاه ضد اثر انگشت

بهترین یخچال هوشمند

یخچال InstaView ThinQ

LG

جدیدترین یخچال ال جی به خط InstaView هنوز وارد بازار نشده است ، اما از زمان رونمایی از CES ، مدلی است که کارشناسان ما با هیجان بیشتری از آن امتحان می کنند. این یخچال همراه با آمازون الکسا ، یک بلندگوی بلوتوث و یک صفحه نمایش لمسی LCD شفاف HD است که در داخل شما تعبیه شده است ، به شما امکان می دهد دستورات صوتی ساده ای مانند "باز کردن درب یخچال" ، ایجاد لیست خرید ، مشاهده قسمت داخلی یخچال خود و بیشتر. همچنین یک برنامه برای ارتباط با یخچال شما در هر کجا که هستید وجود دارد.

مانند مدل قبلی InstaView ، مدل به روز شده طراحی درب درب را با یک صفحه دسترسی سریع در مقابل بدنه اصلی یخچال ارائه می دهد که از طریق یک صفحه شیشه ای قابل مشاهده است تا به شما کمک کند بدون نیاز به آنچه می خواهید برای باز کردن کامل واحد. این مدل ، پنجره ای را ارائه می دهد که 23٪ بزرگتر از مدلهای قدیمی است. همچنین از پنل های داخلی جدید برای مدیریت بهتر دما و همچنین سیستم Craft Ice ال جی بهره می برد.

جزئیات بیشتر:

 •  ابعاد: 38 73 73 39 39 اینچ

مزایا :

 • به دستورات صوتی پاسخ می دهد

 • فولاد ضد زنگ مشکی

نظرات و نقد و بررسی کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha