09187741107 شریفی

تاریخچە شرکت سامسونگ

تاریخچە شرکت سامسونگ
تکنولوژی سمکو نژاد نظرات

سامسونگ

سامسونگ ، شرکتی در کره جنوبی است. کره جنوبی که یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های الکترونیکی در جهان است. سامسونگ لوازم جانبی متنوعی را برای محصولات الکترونیکی مصرفی و صنعتی از جمله لوازم خانگی ، دستگاه ها ، رسانه های دیجیتال ، تراشه های حافظه و تخصص تلفیق سیستم ها تولید می کند. این یکی از شناخته شده ترین نام ها در فناوری است و حدود یک پنجم از کل صادرات در کره جنوبی برای تولید است. که یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های الکترونیکی در جهان است. سامسونگ در تولید طیف گسترده ای از صنعت مصرف کننده و الکترونیک ، از جمله لوازم خانگی ، دستگاه های رسانه دیجیتال ، نیمه هادی ها ، تراشه های حافظه و سیستم های یکپارچه تخصص دارد. این یکی از شناخته شده ترین نام ها در فناوری شده است و حدود یک پنجم از کل صادرات کره جنوبی را تولید می کند.

عکس شرکت سامسونگ


سامسونگ


سامسونگ یک تولید کننده است که متخصص در طیف گسترده ای از لوازم الکترونیکی مصرفی و صنعتی است.


منسوجات(تولیدات پشم...)
صنعت هوافضا
الکترونیک
لوازم خانگی
گوشی های هوشمند
از کارهای این شرکت است.

سیستم الکترونیکی

سامسونگ در 1 مارس 1938 به عنوان فروشگاه تجارت مواد غذایی توسط لی بیونگ-چول تاسیس شد. او تجارت خود را در آغاز تجارت خود در Taegu ، کره ، تجارت رشته و سایر کالاهای تولید شده در شهر و اطراف آن و صادرات آنها به چین و استانهای آن. پس از جنگ کره ، لی تجارت خود را به منسوجات گسترش داد و بزرگترین کارخانه تولید پشم در کره را افتتاح کرد. او با هدف كمك به كشور خود پس از جنگ ، خود را مجدداً بر صنعتي كرد. در آن دوره تجارت وی از سیاستهای جدید حمایت گرایانه توسط دولت کره استفاده کرد ، که هدف آنها کمک به مشاغل بزرگ داخلی (chaebol) بود با محافظت از آنها در مقابل رقابت و تأمین مالی آسان آنها


در طول دهه 1970 این شرکت فرایندهای تولید نساجی خود را گسترش داد تا خط تولید کامل - از مواد اولیه تا محصول نهایی - را پوشش دهد تا در رقابت بهتر در صنعت نساجی بهتر رقابت کند. شرکت های تابعه جدید مانند صنایع سنگین سامسونگ ، کشتی سازی سامسونگ و شرکت دقیق سامسونگ (سامسونگ تکامل) تاسیس شدند. همچنین ، در همان دوره ، این شرکت سرمایه گذاری در صنایع سنگین ، شیمیایی و پتروشیمی را آغاز کرد و یک مسیر رشد امیدوار کننده را برای شرکت فراهم کرد. صنعت. شرکت های تابعه جدید مانند صنایع سنگین سامسونگ ، کشتی سازی سامسونگ و شرکت دقیق سامسونگ (سامسونگ تکوین) تأسیس شدند. همچنین ، در همان دوره ، این شرکت شروع به سرمایه گذاری در صنایع سنگین ، شیمیایی و پتروشیمی کرد و مسیر امیدوار کننده رشد را برای شرکت فراهم کرد.

 


سامسونگ برای اولین بار در سال 1969 با چندین بخش متمرکز بر الکترونیک وارد صنعت الکترونیک شد - اولین محصولات آنها تلویزیون های سیاه و سفید بود. در طول دهه 1970 این شرکت صادرات محصولات الکترونیکی خانگی را به خارج از کشور آغاز کرد. در آن زمان سامسونگ از قبل تولید کننده عمده کره بود و 50 درصد سهام نیمه هادی کره را به دست آورده بود

اواخر دهه 1970 و اوایل دهه 80 شاهد گسترش سریع تجارت فناوری سامسونگ بود. شاخه های نیمه هادی و الکترونیکی جداگانه تأسیس شد و در سال 1978 یک بخش هوافضا ایجاد شد. سامانه های داده سامسونگ (اکنون سامسونگ SDS) برای تأمین نیاز روزافزون مشاغل به توسعه سیستم در سال 1985 تاسیس شد. این به سامسونگ کمک کرد تا به سرعت در خدمات فناوری اطلاعات به یک رهبر تبدیل شود. سامسونگ همچنین دو م institسسه تحقیق و توسعه ایجاد کرد که م institسساتی را گسترش داد که خط فناوری این شرکت را به الکترونیک ، نیمه هادی ها ، مواد شیمیایی با پلیمرهای بالا ، ابزارهای مهندسی ژنتیک ، مخابرات ، هوا فضا و فناوری نانو گسترش دادند.


در دهه 1990 سامسونگ به گسترش خود در بازارهای الکترونیکی جهانی ادامه داد. علیرغم موفقیت آن ، این سالها رسواییهای شرکتی را نیز به همراه آورد که شرکت را آزار داده است ، از جمله موارد متعدد رشوه و دعوای نقض حق ثبت اختراع. با این وجود ، این شرکت با پیشرفت در تعدادی از محصولات فن آوری خود - از نیمه هادی ها گرفته تا نمایشگرهای رایانه ای و LCD - در پنج موقعیت برتر سهم بازار جهانی به پیشرفت در زمینه های فناوری و کیفیت محصولات ادامه داد.دهه 2000 شاهد تولد سری گوشی های هوشمند گلکسی سامسونگ بود که به سرعت نه تنها به ستایشترین محصول این شرکت تبدیل شد بلکه به طور مرتب در لیست های سالانه پرفروش ترین تلفن های هوشمند جهان قرار گرفت. از سال 2006 ، این شرکت پرفروش ترین تولید کننده تلویزیون در جهان است. از سال 2010 ، سری Galaxy با معرفی Galaxy Tab به رایانه های لوحی نیز گسترش یافت.

 

نظرات و نقد و بررسی کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha