09187741107 شریفی

تفاوت یخچالهای ال جی و سامسونگ

تفاوت یخچالهای ال جی و سامسونگ
لوازم خانگی سمکو نژاد نظرات

تفاوت یخچال های الجی و سامسونگ


همانطور که میدونید یکی از نیازهای اصلی امروزه برای هر خونه یخچال است. به خاطر قیمت بالای ان نمیتوان هر ماه یا هر سال یک یخچال خرید. پس باید یخچال با دوام خریداری کرد که بتوانند سالهای زیادی نیاز ما را برطرف کند.در بازار برندهای مختلف از یخچال،فریزر و انواع یخچال فریزر های ساید بای ساید وجود دارد. و همه افراد از اینکه کدام برند و کدام یخچال را بخرند همیشه در شک هستند. دوتا از برندهای معتبر که در تولید لوازم خانگی با هم رقابت می کنند و در سطح بالایی هستند الجی و سامسونگ است. هر دو این شرکت در کشور کره هستند اما با این وجود که در یک کشور وجود دارد تفاوت های زیادی در یخچال ها تولیدی آنها میبینیم.

اولین شرط درخرید یخچال ها این است که قیمت مناسبی داشته باشد و و از طول عمر بیشتری برخوردار باشد. برتری یخچال های سامسونگ از ال جی این است که شرکت سامسونگ طرح و رنگ های بیشتری نسبت به شرکت ال جی دارد و مشتری ها در شرکت سامسونگ با تنوع بیشتری روبرو می شوند. و این یک مزیت است.شرکت ال جی یخچال های خود را با تکنولوژی های به روز ارائه می دهد. علاوه بر این یخچال های ال جی بادوام تر پایدارتر هستند از نظر مصرف برق خیلی بهتر از یخچال های سامسونگ اند یعنی یخچالهای ال جی مصرف برق خیلی خیلی کمی دارند.


همان طور که گفتیم مصرف برق و انرژی خیلی مهم است پس باید به برچسب انرژی خیلی توجه کنیم که همه یخچالهای که خریداری می‌کنیم باید کمترین مصرف انرژی و بیشترین کارایی را داشته باشد و در مورد این دو برند مصرف انرژی سالانه سامسونگ تقریبا ۶۲۱ کیلو وات بر ساعت است و در مورد برند ال جی این مقدار تقریباً برابر ۵۹۰ کیلومتر بر ساعت است. پس  همانطور که ‌میبینیم برند ال جی نسبت به سامسونگ در مصرف انرژی بهتر است.در میان یخچال فریزر های ساید بای ساید برند سامسونگ نسبت به برند ال جی برتری دارد. یکی از معیارهای یخچال فریزر های ساید بای ساید وجود قفسه ضد ریزش مایعات است که سامسونگ این ویژگی را دارد ولی در یخچال های ال جی در یخچال های کمی این ویژگی قرار گرفته است و اگر هم وجود داشته باشد حجم کمتری نسبت به یخچالهای سامسونگ دارد. یعنی تعداد قفسه های یخچال های سامسونگ بیشتر از یخچالهای ال جی است.

از لحاظ اندازه هر دو برند یخچال هایی هم اندازه تولید می کنند. هر دو برند دارای آبسردکن در خود یخچال تعبیه شده است.

گزارشات نشان داده است برند های سامسونگ نسبت به برندهای ال جی تعمیر کمتری نیاز دارند هرچند انرژی یک برند قدرت است تکنولوژی بسیار بروزی یخچال های خود استفاده می کنند. ولی اگر یخچال های سامسونگ به تعمیر نیاز داشته باشند هزینه زیادتری نسبت به ال جی باید داد.درکل میفهمیم که باید در خرید یخچال بسیار توجه کنیم و باید مهمترین چیز که قیمت آن است در نظر بگیریم که پولی که میدهیم بابت خرید چیزی را که میخریم ارزشش را داشته باشد و یخچال باید با دوام و کم مصرف و کم انرژی باشد .

 

نظرات و نقد و بررسی کاربران
اولین نفر باشید که در این مطلب نظر می دهد.
شما نیز خود را بیان کنید

نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha